کد مطلب : 52266
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱:۰۳
فردا آخرین مهلت پذیرش دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: دانشگاه قرآن و حدیث بدون کنکور به شیوه مجازی در مقطع کارشناسی دانش پژوه می پذیرد.
به گزارش قم نیوز، مدیر روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث گفت: کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت درگزینش رشته‌های تحصیلی مقطع کارشناسی مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی  www.sanjesh.orgمراجعه و نسبت به ثبت‌نام به روش اینترنتی، اقدام نمایند.

خرمشاد در خصوص مدرک متضاضیان به تحصیل گفت: دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش دانشگاهی حداکثر تا تاریخ 31/6/96 یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای برای کلیه داوطلبان الزامی است.

وی اضافه کرد: ثبت نام و انتخاب رشته آغاز  شده و تا روز دوشنبه 23/5/96  ادامه خواهد داشت.

مدیر روابط عمومی مرکز با بیان ارائه مدرک رسمی کارشناسی و مورد تایید وزارت علوم  به فارغ التحصیلان به مزایای تحصیل در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: آشنایی با معارف و علوم قرآن و اهل بیت علیهم السلام، دریافت مدرک رسمی کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، گذراندن دوره به صورت کاملا غیرحضوری از طریق شبکه اینترنت و یا لوح های فشرده دروس، امکان برگزاری آزمونها در بیش از 30 حوزه آزمون داخل و خارج از کشور، استفاده از معافیت تحصیلی برای داوطلبان برادر و امکان تحصیل همزمان در دیگر مراکز یا رشته‌های آموزش عالی از جمله مزایای تحصیل در مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن و حدیث می‌باشد.

وی در خصوص کد رشته‌های مجازی و ظرفیت پذیرش تشریح کرد: کد 25719 مربوط به رشته فقه و حقوق اسلامی با ظرفیت 120 نفر و کد 25718 مربوط به رشته علوم قرآن و حدیث و ظرفیت 200 نفر می‌باشد.

خاطرنشان می شود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام می‌توانند به آدرس اینترنتی  http://vu.qhu.ac.ir مراجعه و یا با شماره 51290-021 و 09352951290 تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام / 137

مرجع :خبرگزاری حوزه نیوز
سردار دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد

سردار دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد

به گزارش قم نیوز، متن حکم فرمانده کل قوا به این شرح است:بسم الله الرّحمن الرّحیمسردار سرتیپ پاسدار حسین ...

فردا آخرین مهلت پذیرش دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث
فردا آخرین مهلت پذیرش دانشجو در دانشگاه قرآن و حدیث