کد مطلب : 49855
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳:۴۵
مدیر مسجد مقام و شبستان‌های مسجد مقدس جمکران خبر داد
برگزاری یادواره شهید چمران در مسجد مقدس جمکران
ثبت نام بیش از 300 نفر در اعتکاف رمضانیه
Share/Save/Bookmark

قم نيوز: مدیر مسجد مقام و شبستان‌های مسجد مقدس جمکران با اعلام برنامه‌های هفته پایانی ماه مبارک رمضان گفت: سه شنبه شب این هفته علاوه بر دعای توسل و سخنرانی، با توجه با سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران، یادواره گرامیداشت این شهید بزرگوار نیز در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.
به گزارش قم نيوز، حجت الاسلام یاسین حسین آبادی برنامه‌های این مسجد مقدس برای آخرین هفته ماه مبارک رمضان را اعلام و اظهار کرد: برنامه دعای توسل این هفته مسجد مقدس جمکران ساعت 21 و 30 دقیقه پس از افطار و نماز مغرب وعشاء برقرار است که در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین گنجی سخنرانی می‌کند و دعای توسل توسط مداح اهل بیت(ع) حاج مهدی سلحشور قرائت می‌شود.

وی ادامه داد: سه شنبه شب این هفته علاوه بر دعای توسل و سخنرانی، با توجه با سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران، یادواره گرامیداشت این شهید بزرگوار نیز در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

مدیر مسجد مقام و شبستان‌های مسجد مقدس جمکران در ادامه با اشاره به نزیک بودن روز قدس تصریح کرد: به مناسبت روز جهانی قدس، امسال برنامه برائت از اسرائیل به شکل نمادین در مسجد مقدس جمکران اجرا می‌شود.

حسین آبادی گفت: برنامه شب جمعه این مسجد مقدس شامل سخنرانی و قرائت دعای پُرفیض کمیل توسط حجت الاسلام قدرتی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دعای ندبه این هفته مسجد مقدس جمکران که آخرین جمعه ماه مبارک و مصادف با روز جهانی قدس است نیز توسط حجت الاسلام ناصر شهیدی قرائت می‌شود و سخنران پیش از دعای ندبه نیز ایشان است.

حسین آبادی در ادامه به برگزاری اعتکاف رمضانیه در این مسجد همزمان با روزهای پایانی ماه مبارک رمضان (27، 28 و 29 رمضان) اشاره کرد و یادآور شد: تا کنون بیش از 300 نفر برای شرکت در آیین اعتکاف رمضانیه در جمکران ثبت نام کرده‌اند.

انتهای پیام/ 137

مرجع :خبرگزاری فارس
برگزاری یادواره شهید چمران در مسجد مقدس جمکران/ثبت نام بیش از 300 نفر در اعتکاف رمضانیه
برگزاری یادواره شهید چمران در مسجد مقدس جمکران/ثبت نام بیش از 300 نفر در اعتکاف رمضانیه