کد مطلب : 26670
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۰:۴۵
غبارروبی گلزار شهدای شیخان توسط جامعه اصناف قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مراسم غبارروبی گلزار شهدای شیخان توسط جامعه اصناف استان قم و با حضور فرماندهان بسیج اصناف برگزار شد.
به گزارش قم نیوز، محمدعلی قاسمی فرمانده حوزه شهید رجایی بسیج اصناف استان قم با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: جامعه اصناف استان قم عصر امروز به همت سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) در گلزار شیخان قم حضور یافته و با آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند.

وی حضور جامعه اصناف در مراسم غبارروبی گلزار شیخان را پرشور دانست و اضافه کرد: در این مراسم جمعی از بسیجیان و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج اصناف استان قم نیز حضور داشتند.

فرمانده حوزه شهید رجایی سازمان بسیج اصناف استان قم ضمن گرامیداشت روز قشر بسیج اصناف ادامه داد: سه شنبه هفته آینده روز قشر بسیج اصناف را در پیش داریم که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بتوانیم برای بسیجیان، روز قشر مبارکی را رقم بزنیم.

وی تصریح کرد: حضور پرشور بسیجیان اصناف در نماز جمعه این هفته و برگزاری همایش گرامیداشت این قشر همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و با حضور جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) بخشی از اقدامات برنامه‌ریزی شده است.

قاسمی با اشاره به تاثیرگذاری جامعه اصناف در عرصه‌های مختلف بیان کرد: این قشر همانند همیشه در کنار مردم و مسئولان در برابر تهاجمات دشمن ایستادگی کرده و برای سربلندی انقلاب از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/126

غبارروبی گلزار شهدای شیخان توسط جامعه اصناف قم