کد مطلب : 40124
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰:۰۰
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم عنوان کرد:
برگزاری بیش از ۳۰ نمایشگاه عفاف و حجاب در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: حجت‌الاسلام‌والمسلمین روحانی با اشاره به برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری خواهران در هفته عفاف و حجاب، گفت: بیش از ۳۰ نمایشگاه عفاف و حجاب در کانون‌های فرهنگی هنری خواهران مساجد قم به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار می‌شود.
به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سعید روحانی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم  عنوان کرد: به مناسبت هفته حجاب (19 الی 25 تیر) برنامه‌های متنوعی به همت دبیرخانه و اعضای کانون‌های فرهنگی هنری خواهران مساجد استان قم برگزار می‌شود.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم اظهار داشت: جلسه پرسمان جوان در کانون‌های فرهنگی هنری خواهران مساجد قم با موضوع عفاف و حجاب برگزار می‌شود که کارشناسان متخصص در حوزه عفاف و حجاب در مساجد و کانون‌ها حضور می‌یابند  و به سوالات نوجوانان و جوانان پاسخ می‌دهند.

حجت الاسلام و المسلمین روحانی افزود: کارگاه آموزشی گلپوش از دیگر برنامه‌های کانون‌های مساجد قم در هفته عفاف و حجاب است، طرح گلپوش ویژه دختران 9 تا 13 سال است که در حلقه‌های معرفت کانون‌ها شرکت می‌کنند و کارگاه آموزشی گلپوش با موضوع عفاف و حجاب برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: کانون فرهنگی هنری طلایه‌داران نور به عنوان کانون تخصصی مشاوره مربیانی جهت برگزاری حلقه‌های معرفت، پرسمان جوان و ... به دیگر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم اعزام می‌کند.

 مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم تصریح کرد: بیش از 70 مربی به کانون‌های فرهنگی هنری خواهران مساجد قم جهت برگزاری حلقه‌های معرفت و پرسمان جوان اعزام شدند که این جلسات را اداره می‌کنند.
 
حجت الاسلام و المسلمین روحانی، برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب را از دیگر برنامه‌های هفته عفاف و حجاب ذکر کرد و گفت: بیش از 30 نمایشگاه عفاف و حجاب در کانون‌های فرهنگی هنری خواهران مساجد قم در هفته عفاف و حجاب برگزار می‌شود.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری شبستان
"سقائیان‌نژاد" شهردار قم باقی ماند

"سقائیان‌نژاد" شهردار قم باقی ماند

به گزارش قم نیوز، جلسه اعضای منتخب شورای اسلامی پنجم قم با حضور سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم ...

برگزاری بیش از ۳۰ نمایشگاه عفاف و حجاب در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم