کد مطلب : 14962
تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۵:۰۴
مدیر ارتباطات حوزه‌های علمیه خواهران:
خواهران مبلغ، مناطق دور افتاده کشور را پوشش می‌دهند
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیر ارتباطات حوزه‌های علمیه خواهران گفت: در ماه رمضان، مبلغان خواهر مناطق دور افتاده را هم پوشش می‌دهند و به همه کشور اعزام می‌شوند.
به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین علی مولایی مدیر ارتباطات حوزه علمیه خواهران با اشاره به ماه مبارک رمضان و ارسال مبلغین خواهر به سراسر ایران، اظهارکرد: مدارس علمیه خواهران در تعامل با محافل و مراکز برای اعزام مبلغ، مستقل از مرکز مدیریت حوزه علمیه قم عمل می‌کند.

 
وی افزود: 376 مدرسه علمیه خواهران در سطح کشور وجود دارند و با توجه به گستردگی مدارس حوزه علمیه خواهران، شهرها و حتی مناطق دور افتاده هم تحت پوشش این مدارس است.

 
مولایی تصریح کرد: مبلغان حوزه‌های علمیه خواهران از توان علمی خوبی برخوردار هستند و همگی توان فرهنگی مناسب برای تبلیغ دین و تبین احکام را دارند.

 
وی تصریح کرد: در این راستا اعزام مبلغین در اکثر موارد با اعلام تقاضا از طریق افراد، ادارات و محافل مختلف است که به مدارس علمیه خواهران واصل می‌شود.

 
مدیر ارتباطات حوزه علمیه خواهران افزود: اعزام مبلغین خواهران طلبه در طول سال در پاره ای از اوقات در ماه‌های مذهبی مانند ماه محرم، صفر و ماه مبارک رمضان انجام می‌شود و گاهی هم به صورت موردی طرح‌هایی با هماهنگی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران و برخی نهاد‌ها به مرحله اجرایی می‌رسد که برای آنها نیز مبلغ اعزام می‌شود.

 
مولایی گفت: در حال حاضر برخی طرح‌های مشترک در تعامل حوزه علمیه خواهران با سپاه پاسداران و سازمان آموزش و پرورش در حال اجراست یا اجرا شده است که آثار و برکات خوبی داشته و دارند.

 

انتهای پیام/122

ارائه پاسخ قاطع و مستدل به شبهات دینی/اهتمام بیشتر صداوسیما به انعکاس سخنان مراجع تقلید

ارائه پاسخ قاطع و مستدل به شبهات دینی/اهتمام بیشتر صداوسیما به انعکاس سخنان مراجع تقلید

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار رئیس موسسه آینده روشن با اشاره به ...

حوزه علمیه خواهران
حوزه علمیه خواهران