کد مطلب : 12757
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۹:۰۴
اورژانس قم خبر داد
مصدومیت 7 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: حوادث شب چهارشنبه آخر سال در قم هفت نفر مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش قم نیوز، محمدجواد باقری با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای مداوا و انتقال مصدومین حوادث شب چهارشنبه آخر سال گفت: پرسنل اورژانس ۱۱۵ روز و شب گذشته در تمام پایگاه‌های شهری در آماده باش کامل بودند تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به درمان و انتقال این مصدومان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه شب گذشته ۷ نفر در حوادث ناشی از مواد محترقه مصدوم شدند افزود: از این تعداد مصدوم سه نفر خانم و چهار نفر دیگر آقا بودند و یک نفر از مصدومان هم که دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه چشم شده بود با حضور پرسنل اورژانس در محل حادثه درمان شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم ادامه داد: از مجموع مصدومان شب گذشته شش نفر به مراکز درمانی منتقل شدند که از این میزان ۵ نفر به بیمارستان نکویی و یک نفر دیگر هم به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شد.

وی از ترخیص پنج مجروح حوادث شب گذشته از مراکز درمانی استان پس از معالجه خبر داد و گفت: یک نفر از این مصدومان نیز برای درمان و مداوای بیشتر در بیمارستان نکویی بستری شد.

باقری با بیان اینکه میزان مصدومان حوادث شب چهارشنبه آخر امسال در مقایسه با سال گذشته تغییری نداشته است افزود: در مجموع و با فرهنگ سازی انجام گرفته میزان حوادث کاهش داشت و اکثر مصدومان حوادث دیشب در محیط‌های بسته دچار حادثه شدند.
انتهای پیام/۱۱۶/

مرجع :قم نیوز
"سقائیان‌نژاد" شهردار قم باقی ماند

"سقائیان‌نژاد" شهردار قم باقی ماند

به گزارش قم نیوز، جلسه اعضای منتخب شورای اسلامی پنجم قم با حضور سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم ...

مصدومیت 7 نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال