کد مطلب : 49334
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱:۱۶
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
دشمن تحمل وحدت و یکپارچگی مذاهب و قومیت ها در ایران را ندارد
Share/Save/Bookmark

قم نيوز: امام جمعه اهل سنت بیرجند با اشاره به این که دشمن تحمل وحدت و یکپارچگی مذاهب و قومیت ها در ایران را ندارد، تاکید کرد: اقدامات تروریستی از عزم و اراده ملت ایران چیزی کم نمی کند، بلکه سبب انسجام بیشتر اقوام و مذاهب در برابر دشمنان می شود.
به گزارش قم نيوز، مولوی غلام حیدر فاروقی در بیرجند، با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته در تهران اظهار داشت: اقدام تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره) را  محکوم می‌کنیم، زیرا این عمل ننگین و ضد بشری و اسلامی است.

وی با بیان اینکه این حرکات حاکی از ذلت و زبونی توطئه گرانی دارد که چشم دیدن امنیت بی نظیر ایران اسلامی را نداشته و بزدلانه مردم بی دفاع را هدف قرار می‌هند، افزود: دشمنان قسم خورده ملت ایران اسلامی مرتکب جنایات هولناکی شدند و تعدادی از هموطنان در ماه مبارک رمضان و با زبان روزه  را به شهادت رساندند.

امام جمعه اهل سنت بیرجند تاکید کرد: اقدامات تروریستی از عزم واراده ملت ایران چیزی کم نمی کند، بلکه سبب انسجام بیشتر اقوام و مذاهب در برابر دشمنان می شود.

وی با تاکید بر این که وحدت و یکپارچگی مذاهب و قومیت ها در ایران زبان است و دشمنان تحمل آن را ندارند، تصریح کرد: با اتحاد و همبستگی امنیت و آرامش درجامعه حکم فرما خواهد شد.

فاروقی همچنین خواستار برخورد مجامع بین المللی با عاملان این گونه جنایات شد و از نیروهای مخلص امنیتی که موفق شدند، تروریست ها را به هلاکت برسانند قدردانی کرد.

انتهای پیام / 137

مرجع :خبرگزاری حوزه نیوز
بهره‌برداري از 204 پروژه ويژه هفته دولت در قم

بهره‌برداري از 204 پروژه ويژه هفته دولت در قم

به گزارش قم نیوز، سیدمهدی صادقی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی ویژه هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد دولتمردان ...

دشمن تحمل وحدت و یکپارچگی مذاهب و قومیت ها در ایران را ندارد
دشمن تحمل وحدت و یکپارچگی مذاهب و قومیت ها در ایران را ندارد