کد مطلب : 37283
تاریخ انتشار: يکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲:۳۷
مدیر مرکز پیشگیری و بحران شهرداری قم خبر داد
برگزاری مانور خانوادگی زندگی در شرایط اضطراری در قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیر مرکز پیشگیری و بحران شهرداری قم از برگزاری مانور خانوادگی زندگی در شرایط اضطراری ویژه کارکنان شهرداری در سال آینده خبر داد.
به گزارش قم نیوز، علی اکبر رحیمی اظهار کرد: در سال جاری و برای نخستین بار در استان مانور خانوادگی زندگی در شرایط اضطراری ویژه خانواده‌های اعضای کارگروه مدیریت بحران برگزار و با استقبال بی‌نظیری روبرو شد.

وی افزود: در این مانور که با همکاری سازمان آتش‌نشانی، جمعیت هلال‌احمر و سایر دستگاه‌ها برگزار شد تمام افراد خانواده حضور داشتند و برنامه‌های متنوعی برای این عزیزان برگزار شد.

مدیر مرکز پیشگیری و بحران شهرداری قم اضافه کرد: در این مانور آموزشی عملیاتی خانواده‌ها با کمک‌های اولیه و اطفاء حریق به‌صورت کاملا عملی آشنا شدند و در نهایت پس از آموزش چادرزنی تعدادی چادر امدادی میان خانواده‌های شرکت‌کننده توزیع و توسط خود خانواده‌ها برپا شد.

رحیمی یادآور شد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط کارشناسان این مرکز در اردیبهشت ماه سال آینده نظیر چنین مانوری را ویژه کارکنان شهرداری برگزار خواهیم کرد و در طول سال نیز این برنامه ادامه خواهد داشت و به طور حتم اینگونه برنامه‌های جمعی و خانوادگی ضمن ایجاد تنوع به افزایش میزان آمادگی کارکنان برای رویارویی با شرایط اضطراری کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/۱۳۲

مرجع :روابط عمومی شهرداری قم
برگزاری مانور خانوادگی زندگی در شرایط اضطراری در قم