کد مطلب : 43042
تاریخ انتشار: شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰:۰۰
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی استان قم مطرح کرد
توسعه مشارکت‌های مردمی برای حفظ منابع طبیعی
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مسؤول نمایندگی ولی فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم گفت: توسعه مشارکت‌های مردمی به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است چراکه بدون استفاده از ظرفیت نمی‌توانیم در حوزه منابع طبیعی به اهداف مورد نظر برسیم.
به گزارش قم نیوز، حجت‌الاسلام مهدی احمدی ظهر امروز در دیدار سید محمدتقی سجادی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم با آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی که در دفتر این مرجع تقلید انجام شد، با بیان اینکه منابع طبیعی 85 درصد مساحت استان قم را به خود اختصاص داده است، اظهار کرد:‌ بر اساس اصل 45 قانون اساسی ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری استان‌ها رسالت حفظ منابع طبیعی را بر عهده دارند.

وی حفاظت از منابع طبیعی را اقدامی شرعی دانست و اضافه کرد: منابع طبیعی یکی از با ارزشمندترین سرمایه‌های کشور است و به عنوان یک منبع تجدیدپذیر در عرصه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم با تاکید بر اینکه مسؤولان این اداره‌کل نسبت به انجام رسالت‌های خود اهتمام جدی دارند، تصریح کرد: توسعه مشارکت‌های مردمی به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است چراکه بدون استفاده از ظرفیت نمی‌توانیم در حوزه منابع طبیعی به اهداف مورد نظر برسیم.

وی به برخی از فعالیت‌های انجام شده در اداره‌کل منابع طبیعی استان قم در راستای جلوگیری از زمین‌خواری اشاره کرد و ادامه داد: امیدواریم بتوانیم با استفاده از رهنمودهای مراجع تقلید به شیوه مطلوبی به رسالت‌های خود عمل کنیم.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری فارس
امکان رد صلاحیت نامزدها در زمان تبلیغات انتخاباتی وجود دارد

امکان رد صلاحیت نامزدها در زمان تبلیغات انتخاباتی وجود دارد

به گزارش قم نیوز، به نقل از روابط عمومی هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان قم، احمد امیرآبادی ...

توسعه مشارکت‌های مردمی برای حفظ منابع طبیعی