کد مطلب : 45310
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۹:۵۹
آغاز ثبت نام کارگاه وسواس ویژه خواهران در قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: ثبت نام کارگاه آموزشی وسواس ویژه خواهران برای ترم زمستان در واحد معارف و مراسم آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها آغاز شد.
به گزارش قم نیوز،  با توجه به این که امروزه اختلال وسواس به یک اختلال شایع و رایج در میان مردم به خصوص زنان تبدیل شده است، واحد معارف و مراسم آستان حضرت معصومه سلام الله علیها در راستای ارائه راهکارهای درمانی به بانوان در زمینه درمان این اختلال اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی وسواس در آستان بانوی کریمه سلام الله علیها کرده است.

تدریس و مشاوره این کارگاه را خانم بیگدلی از اساتیدحوزه بر عهده داشته و در این کارگاه با اتکا به منابع دینی و روش های علمی راهکارهای درمانی اختلال وسواس به بانوان آموزش داده می شود.

بررسی آسیب ها و آسیب شناسی تاثیرات اختلال وسواس بر زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی افراد از دیگر محوری های ارائه این کارگاه برای علاقه مندان است.

همچنین پذیرش علاقه مندان در این کارگاه محدودیت سنی نداشته و علاقه مندان در گروه های مختلف سنی می توانند در این کارگاه ثبت نام کنند .

لازم به ذکر است: علاقه مندان برای ثبت نام در این کارگاه می توانند به شبستان نجمه خاتون سلام الله علیها مراجعه کرده و یا با شماره 37175410 تماس بگیرند.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری حوزه نیوز
بشريت بيش از هر زمان تشنه معارف و اخلاق امام صادق(ع) است

بشريت بيش از هر زمان تشنه معارف و اخلاق امام صادق(ع) است

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست امروز در قم، ضمن تسلیت سالروز شهادت امام صادق(ع) اظهار ...

آغاز ثبت نام کارگاه وسواس ویژه خواهران در قم