کد مطلب : 48435
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵:۵۳
رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان قم:
تعرفه مورد نیاز شعب اخذ رای در قم تامین شد/کاندیداهای شورای شهر قانون را رعایت کنند
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان قم گفت: در هر چهار منطقه شهر قم ستاد مناطق فعال هستند و در برخی از شعب اخذ رای تعرفه کم بود که ارسال شده است.
به گزارش قم نیوز، احمد امیرآبادی در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای در قم اظهار کرد: در هر چهار منطقه شهر قم ستاد مناطق فعال هستند و در برخی از شعب اخذ رای تعرفه کم بود که ارسال شده است.

وی با بیان اینکه برخی از تخلفات جزئی گزارش شده است اضافه کرد: در منطقه پردیسان برخی از تخلفات گزارش شده که حتما رسیدگی خواهیم کرد. از همه کاندیداهای شوراها می‌خواهم که خودشان و طرفداران ایشان قانون را رعایت کنند.

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستای استان قم بیان کرد: انتخابات با نظم خوبی برگزار می‌شود، مشارکت مردم بالاست. حضور مردم بسیار خوب است و امروز مردم آمده‌اند که حماسه بزرگی خلق کنند برنده اصلی انتخابات ملت ایران هستند.

وی در خصوص شمارش آرا انتخابات شوراهای شهر و روستا بیان کرد: شمارش آرای انتخابات شوراها بعد از اتمام شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری آغاز می‌شود.

امیرآبادی بیان کرد: امیدواریم که یکشنبه نتیجه انتخابات شورای شهر در قم اعلام شود و البته در شمارش آرا نهایت دقت صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: در روستاها و شهرهای تابعه قم تعداد کاندیداها و صندوق‌ها زیاد نیست و بلافاصله بعد از شمارش آرا ریاست جمهوری، شمارش آرا شورای شهر و روستا انجام شده و نتیجه انتخابات اعلام می‌شود.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری فارس
بهره‌برداري از 204 پروژه ويژه هفته دولت در قم

بهره‌برداري از 204 پروژه ويژه هفته دولت در قم

به گزارش قم نیوز، سیدمهدی صادقی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی ویژه هفته دولت ضمن گرامیداشت یاد دولتمردان ...

تعرفه مورد نیاز شعب اخذ رای در قم تامین شد/کاندیداهای شورای شهر قانون را رعایت کنند