کد مطلب : 52269
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۲:۳۹
مدیر شعب بانک سپه استان قم خبر داد
پرداخت وام کلیه متقاضیان تسهیلات ازدواج ظرف دو هفته در بانک سپه قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیر شعب بانک سپه استان قم گفت: شعب این بانک در استان قم با تعیین تکلیف و پرداخت وام کلیه واجدین شرایط متقاضی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، ظرف دو هفته، نخستین منطقه بانک سپه در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج شد.

به گزارش قم نیوز، غلامرضا اسکندری اظهار کرد: برای تسریع و تسهیل عملیاتی شدن طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج، کلیه متقاضیان ثبت نام کننده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را در اوایل مرداد ماه سال جاری ظرف 24 ساعت به شعب استان قم معرفی کردیم که 94 درصد از آن‌ها تعیین تکلیف و وام افراد دارای پرونده بدون نقص پرداخت شد.

وی از 6 درصد متقاضیان ثبت نام کننده در سامانه تسهیلات قرض الحسنه در استان قم که بانک سپه را انتخاب کرده ولی به شعبه تعیین شده مراجعه نکرده‌اند خواست هر چه سریع‌تر نسبت به تکمیل پرونده خود در شعب این بانک اقدام کنند.

اسکندری ضمن قدردانی از زحمات همکاران خود در شعب استان قم، تصریح کرد: با تکمیل پرونده‌های ناقص، ظرف هفته جاری 6 درصد باقی مانده هم تعیین تکلیف خواهند شد.

وی ضمن تاکید بر همراهی بانک سپه با سیاست‌های اقتصادی دولت و تعامل با دستگاه‌های اجرایی در استان‌های مختلف، یادآور شد: بانک سپه در استان قم برای کمک به ازدواج جوانان سال گذشته هزار و 161 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.

اسکندری در پایان با اشاره به تاکید مسوولین و خصوصاً مدیرعامل بانک بر اجرای هر چه بهتر و سریع‌تر طرح ضربتی وام ازدواج از بسیج تمام امکانات این بانک برای ارائه هر چه بهتر خدمات به متقاضیان این وام خبر داد.

انتهای پیام/137

مرجع :خبرگزاری فارس
سردار دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد

سردار دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد

به گزارش قم نیوز، متن حکم فرمانده کل قوا به این شرح است:بسم الله الرّحمن الرّحیمسردار سرتیپ پاسدار حسین ...

پرداخت وام کلیه متقاضیان تسهیلات ازدواج ظرف دو هفته در بانک سپه قم
پرداخت وام کلیه متقاضیان تسهیلات ازدواج ظرف دو هفته در بانک سپه قم