کد مطلب : 46662
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰:۰۰
آیت الله خاتمی در دیدار اعضای شورای سیاستگذاری همایش حوزه انقلابی:
همایش حوزه انقلابی را در عیار ملی برنامه ریزی کنید/ صداو سیما سنگ تمام بگذارد
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: همایش حوزه انقلابی اقدام ارزشمند و پسندیده ای است که باید در عیار و معیارهای ملی برنامه ریزی و برگزار شود .
به گزارش قم نیوز،، آیت الله سید احمد خاتمی شامگاه یکشنبه در دیدار  از اعضای شورای سیاست گذاری و هیئت علمی همایش «حوزه انقلابی»،  با تاکید بر ضرورت برگزاری همایش حوزه انقلابی و انجام فعالیت و برنامه‌هایی در راستای منویات مقام معظم رهبری، اظهارداشت: معنی ولایت و قبول داشتن ولی امر تنها در اطاعت از اوامر ولایی ایشان خلاصه نمی‌شود، آدمی باید به آنچه که مورد رضای ولی امر بوده و مورد پسند ایشان است، عمل و رضایت ایشان را جلب کند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: اهمیت اطلاع رسانی و بعد اثربخشی این همایش آنقدر زیاد است که نباید آن را در ترازهای معمولی سنجید، بلکه باید به عنوان یک همایش و رویداد ملی مورد پوشش گسترده رسانه ها قرار داد و صدا و سیما می تواند در این زمینه و در انجام رسالت خودش سنگ تمام بگذارد.

آیت الله خاتمی ادامه داد: برای انجام مصاحبه های متعدد پیرامون این مساله بسیار مهم که مورد تاکید بزرگان حوزه به ویژه مقام معظم رهبری و مراجع معظم تقلید می باشد تدبیر ویژه ای بکار بست.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری حوزه نیوز
۸۰۰ برنامه دهه کرامتی برگزار می شود

۸۰۰ برنامه دهه کرامتی برگزار می شود

به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام  صفر فلاحی پیش از ظهر امروز در نشست خبری که با موضوع تشریح برنامه ...

همایش حوزه انقلابی را در عیار ملی برنامه ریزی کنید/ صداو سیما سنگ تمام بگذارد