کد مطلب : 46572
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰:۰۰
معاون اجرایی سازمان تاکسیرانی شهرداری قم؛
فعالیت ۴۷۵۰ دستگاه تاکسی در قم/ آماده باش برای ایام پایانی سال
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: معاون اجرایی سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: چهار هزار و ۷۵۰ دستگاه تاکسی در قم فعالیت می‌کنند که از این تعداد ۲ هزار و ۳۰۰ خودرو در قالب خطوط هستند.
به گزارش قم نیوز، امیر عباس قاسمی، از آماده باش کامل تاکسیرانی قم در ایام پایانی سال اشاره کرد و ابراز داشت: نظارت و آماده باش تاکسیرانی در هسته مرکزی شهر، بخصوص سه راه بازار، چهارراه بازار، مسیرهای منتهی به مراکز خرید، اطراف حرم مطهر و میدان شهید مطهری به شکل ویژه است.

وی به پنج‌شنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: برای این ایام به صورت ویژه ۱۰۰ دستگاه خودرو از میدان مطهری به سمت بهشت معصومه(س) و ابتدای خیابان انقلاب هم تاکسی و خودروی ون به شکل ویژه برای حرکت به سمت گلزار شهدا محیا شده است.

معاون اجرایی سازمان تاکسیرانی شهرداری قم گفت: برای پنج‌شنبه آخر سال ۷۵۰ خودرو شبکه بی سیم ۷۰۰ دستگاه سواری و ۱۵۰ دستگاه ون آماده باش هستند.

وی با بیان اینکه سامانه شهرداری به شماره ۱۳۷ و همچنین شماره ۳۶۶۲۸۸۰۰ هم آماده شنیدن گزارش‌های مردمی است، گفت: سه اکیپ پنج نفره با خودروی گشت نقاط حساس و هسته مرکزی شهر را پوشش می‌دهند و با هرگونه تخلف بخصوص تخلف امتناع از مسافر برخورد جدی می‌کنند.

قاسمی بیان کرد: دو هزار و ۳۰۰ دستگاه تاکسی در قالب ۸۵ خط، دو هزار و ۴۵۰ تاکسی گردشی و همچنین ۹۵۰ تاکسی بی سیم در حال حاضر در شهر قم در حمل و نقل عمومی سهیم هستند.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری فارس
صادرات فرش دستباف ایران روند نزولی دارد

صادرات فرش دستباف ایران روند نزولی دارد

به گزارش قم نیوز، ابوالفضل رجبیان امروز با اشاره به وضعیت صادرات فرش کشورمان اظهار کرد: صادرات فرش دستباف ...

فعالیت ۴۷۵۰ دستگاه تاکسی در قم/ آماده باش برای ایام پایانی سال