کد مطلب : 27302
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۲:۱۹
هافبک میانی تیم فوتبال صبای قم:
احتمال جدایی‌ام از صبا در نیم فصل لیگ برتر وجود دارد‌
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: هافبک میانی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه نتایجی که تا هفته چهاردهم گرفته‌ایم فرا‌تر از حد تصور بوده گفت: احتمال جدایی‌ام از صبا در نیم فصل وجود دارد.
به گزارش قم نیوز، ابوالفضل ابراهیمی اظهار کرد: دو، سه پیشنهاد از ابتدای فصل داشتم که درحال حاضر نیز آن‌ها وجود دارد و اگر قراردادم پرداخت نشود از صبا جدا می‌شوم.

وی افزود: ما هم مشکلات و زندگی داریم و چند وقت دیگر چک‌هایی که به مردم داده‌ام برگشت می‌خورد ولی کسی به این مسائل توجه نمی‌کند و اگر مطالباتم پرداخت نشود مجبورم از صبا بروم باید با باشگاه صحبت کنم که تا ببینم وضعیت مالی چگونه است و بعد تصمیم‌گیری کنم.

هافبک میانی تیم فوتبال صبای قم گفت: نتایجی که تا هفته چهاردهم گرفت‌هایم فرا‌تر از حد تصور بوده است و واقعا کادر فنی و بازیکنان زحمات زیادی کشیدند که بدون دریافت دستمزد، این جایگاه را در جدول داریم و باشگاه وعده‌ای برای پرداخت قرارداد‌ها نداده و خودم نیز پیگیر آن نبوده‌ام.

ابراهیمی درباره مصدومیتش بیان کرد: سه، چهار جلسه دیگر تمرین و فیزیوتراپی دارم که پس از آن به تمرینات تیم باز می‌گردم و دوست دارم هرچه زود‌تر مصدومیتم برطرف شود تا به صبا کمک کنم.

وی عنوان کرد: همه چیز مانند سال گذشته پیش می‌رود چون شرایط زمین تمرین و نحوه پرداخت قرارداد‌ها هیچ تغییری نکرده است و فصل قبل که تهران بودیم بهترین زمین تمرین و سالن‌های بدنسازی را فراهم می‌کردند و اینطور نیست که بگوییم امکاناتمان بد بود.

هافبک میانی تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: صبا امسال خوب نتیجه گرفته و حیف است تیمی با این شرایط که بودجه پایینی هم داشته، به خاطر مسائل مالی با مشکل مواجه شود.

انتهای پیام/130

احتمال جدایی‌ام از صبا در نیم فصل لیگ برتر وجود دارد‌