کد مطلب : 27302
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۲:۱۹
هافبک میانی تیم فوتبال صبای قم:
احتمال جدایی‌ام از صبا در نیم فصل لیگ برتر وجود دارد‌
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: هافبک میانی تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه نتایجی که تا هفته چهاردهم گرفته‌ایم فرا‌تر از حد تصور بوده گفت: احتمال جدایی‌ام از صبا در نیم فصل وجود دارد.
به گزارش قم نیوز، ابوالفضل ابراهیمی اظهار کرد: دو، سه پیشنهاد از ابتدای فصل داشتم که درحال حاضر نیز آن‌ها وجود دارد و اگر قراردادم پرداخت نشود از صبا جدا می‌شوم.

وی افزود: ما هم مشکلات و زندگی داریم و چند وقت دیگر چک‌هایی که به مردم داده‌ام برگشت می‌خورد ولی کسی به این مسائل توجه نمی‌کند و اگر مطالباتم پرداخت نشود مجبورم از صبا بروم باید با باشگاه صحبت کنم که تا ببینم وضعیت مالی چگونه است و بعد تصمیم‌گیری کنم.

هافبک میانی تیم فوتبال صبای قم گفت: نتایجی که تا هفته چهاردهم گرفت‌هایم فرا‌تر از حد تصور بوده است و واقعا کادر فنی و بازیکنان زحمات زیادی کشیدند که بدون دریافت دستمزد، این جایگاه را در جدول داریم و باشگاه وعده‌ای برای پرداخت قرارداد‌ها نداده و خودم نیز پیگیر آن نبوده‌ام.

ابراهیمی درباره مصدومیتش بیان کرد: سه، چهار جلسه دیگر تمرین و فیزیوتراپی دارم که پس از آن به تمرینات تیم باز می‌گردم و دوست دارم هرچه زود‌تر مصدومیتم برطرف شود تا به صبا کمک کنم.

وی عنوان کرد: همه چیز مانند سال گذشته پیش می‌رود چون شرایط زمین تمرین و نحوه پرداخت قرارداد‌ها هیچ تغییری نکرده است و فصل قبل که تهران بودیم بهترین زمین تمرین و سالن‌های بدنسازی را فراهم می‌کردند و اینطور نیست که بگوییم امکاناتمان بد بود.

هافبک میانی تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: صبا امسال خوب نتیجه گرفته و حیف است تیمی با این شرایط که بودجه پایینی هم داشته، به خاطر مسائل مالی با مشکل مواجه شود.

انتهای پیام/130

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله جعفر سبحانی در برنامه چشمه معرفت که شنبه شب از شبکه دو سیما پخش شد با ...

احتمال جدایی‌ام از صبا در نیم فصل لیگ برتر وجود دارد‌