کد مطلب : 50947
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵:۳۱
معاون استاندار قم:
نباید مسائل‌ حاشیه‌ای مانع پیشرفت استان شود
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم گفت: تفکر و رویکرد صحیح برای نهادها و سازمان‌ها یک اصل مهم به شمار می‌رود و نباید اجازه بدهیم که مسائل حاشیه ای و بی اهمیت مانع پیشرفت استان شوند.
به گزارش قم نیوز، سید صدرالدین موسوی ظهر امروز در جلسه کارگروه  GNAFکه در دفتر معاونت توسعه استانداری در قم برگزار شد اظهار کرد: به روز شدن اطلاعات در حوزه GNAF بسیار مهم است و نباید در آ ن هیچ گونه کوتاهی صورت بگیرد زیرا این پروژه فرصتی استثنایی برای شهر قم به شمار می‌آید.

وی تاکید کرد: استان قم همیشه تلاش کرده که در تمام زمینه‌ها الگو باشد. برای اجرا و عملی شدن این پروژه نیز تلاش‌های بسیاری صورت گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم خاطرنشان کرد: تفکر و رویکرد صحیح برای نهادها و سازمان‌ها یک اصل مهم به شمار می‌رود و نباید اجازه بدهیم که مسائل حاشیه ای و بی اهمیت مانع پیشرفت استان شوند.

وی تصریح کرد: درقانون برنامه ششم، تمام دستگاه‌های اجرایی موظف‌اند که تبادل اطلاعات داشته باشند پس اطلاعات نباید پوشیده بماند. چالش‌ها باید پیگیری شوند و اطلاعات درست و دقیق در اختیار مردم قرار داده شود.

موسوی در پایان سخنان خود، افزود: در مباحث نظام اداری تحولاتی صورت گرفته که در قالب اقتصاد مقاومتی نام گرفته است که برای بقای این تحولات لازم است نهادها با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند.

انتهای پیام/137

مرجع :خبرگزاری فارس
نباید مسائل‌ حاشیه‌ای مانع پیشرفت استان شود
نباید مسائل‌ حاشیه‌ای مانع پیشرفت استان شود