کد مطلب : 36367
تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳:۲۲
آیت الله العظمی مظاهری:
شهدا فراموش نشوند
Share/Save/Bookmark

قم نگار: حضرت آیت الله مظاهری با تاکید بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، تصریح کردند: یادواره های شهدا باید هرسال بهتر و پر رونق تر از گذشته برگزار شود، چرا که یاد و نام آنان در جامعه زنده می شود.
به گزارش قم نگار، حضرت آیت الله مظاهری، در دیدار فرماندهان سپاه و مسئولین برگزار کننده یادواره ۵۹۰ شهید طلبه و روحانی استان اصفهان، با تقدیر از برگزار کنندگان این یادواره، گفتند: این یادواره باید هرسال بهتر و پر رونق تر برگزار شود، چرا که یاد و نام شهدا در جامعه زنده می شود.

این مرجع تقلید با تاکید بر لزوم تکریم شهدا، افزودند: شهدا در برزخ بهترین جایگاه را دارند و باید یادواره های آنان با شکوه خاصی برگزار شود.

معظم له به دیدار خود با جانبازان و رزمندگان اشاره کردند و افزودند: زمانی که به اصفهان آمدم هفته ای یک بار به دیدار جانبازان و رزمندگان می رفتم و این دیدارها بهترین خاطرات من است.

ایشان خطاب به فرماندهان سپاه و دست اندرکاران برگزاری یادواره شهدی طلبه و روحانی، خاطرنشان کردند: تلاش در این عرصه ارزشمند است و انشاءالله شهدا از شما قبول کنند.

حضرت آیت الله مظاهری همچنین به طلاب و روحانیون و بسیجیان توصیه کردند که در یادواره شهدای طلبه و روحانی شرکت گسترده و فعال داشته باشند.

انتهای پیام/۱۳۷

۸۰۰ برنامه دهه کرامتی برگزار می شود

۸۰۰ برنامه دهه کرامتی برگزار می شود

به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام  صفر فلاحی پیش از ظهر امروز در نشست خبری که با موضوع تشریح برنامه ...

شهدا فراموش نشوند