کد مطلب : 15298
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۳:۳۴
رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان قم خبر داد:
اختصاص وام 100 میلیون تومانی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان قم گفت: به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسی به متقاضیان واجد شرایط وام 100 میلیون تومانی با بهره 15 درصد پرداخت می‌شود.
 به گزارش قم نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان قم، محمدرضا قدسی از اختصاص وام 100 میلیون تومانی با بهره 15 درصد و دوره بازپرداخت هفت ساله برای نوسازی ناوگان اتوبوسی برون شهری استان قم خبر داد و افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به اداره کل حمل و نقل و پایانه‌ها و ارائه برگ درخواست نسبت به نوسازی وسیله نقلیه خود با شرایط اعلام شده اقدام کنند.

 
وی با بیان اینکه اختصاص وام صرفاً مشروط به اسقاط اتوبوس فرسوده است، گفت: اتوبوس‌هایی شامل این طرح می‌شوند که حداقل در یک سال گذشته 20 هزار کیلومتر کارکرد و یا 50 سرویس در کارنامه خود داشته باشند.

 
رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان قم اضافه کرد: پس از ارائه مدارک و مستندات لازم و احراز مالکیت خودرو فرسوده و مطابقت کامل آن با مشخصات مندرج در فهرست اتوبوس‌های فرسوده مورد نظر متقاضی، وی برای طی مراحل اخذ وام به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای معرفی می‌شود.

 
وی خاطرنشان کرد: مالک اتوبوس فرسوده تا قبل از تحویل خودروی جایگزین از سوی شرکت، ملزم به اسقاط اتوبوس فرسوده نیست و باید 15 روز قبل از تحویل خودرو نسبت به انجام مراحل اسقاط اتوبوس فرسوده خود اقدام کند.

 

انتهای پیام/122

دیدار رییس جمهور با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران

دیدار رییس جمهور با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران

به گزارش قم نیوز، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، عصر امروز به شهر مقدس قم سفر خواهد کرد و با برخی از ...

اختصاص وام 100 میلیون تومانی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل