کد مطلب : 40001
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰:۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم مطرح کرد
دیدار معتمدین معین با 3300 خانواده شهدا و ایثارگران
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم گفت: معتمدین معین استان سال گذشته 3 هزار و 293 دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران داشته‌اند.
به گزارش قم نیوز، سید جواد‌ هاشمی در همایش معتمدین معین ایثارگر، این گروه را به‌عنوان بازوان توانمند بنیاد شهید دانست و افزود: امروز تکریم و تجلیل از بازماندگان شهدا، خانواده معظم شهدای مدافع حرم که در مسیر شهدایشان حرکت می‌کنند و مفتخر به این شهادت‌ها هستند وظیفه همه ماست.

وی اضافه کرد: حفظ امنیت ایران اسلامی را در میان ناآرامی‌های منطقه مدیون همین جانفشانی‌ها و ایثارگری‌ها هستیم. شهدای مدافع حرم مظلومانه در دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی در مقابل قاتلان ددمنش، این سرسپردگان و جیره خواران دشمنان اسلام ایستاده‌اند تا از اسلام و سرزمین اسلامی در مقابل متجاوزان و کسانی که در پی ایجاد امنیت برای صهیونیست متجاوز هستند تا پای جان دفاع کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم با اشاره به اینکه معتمدین معین استان سال گذشته 3 هزار و 293 دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران داشته‌اند، ادامه داد: معتمدین معین از بتن جامعه ایثارگران و از معتمدین و نخبگان ایثارگر انتخاب و معرفی می‌شوند تا در راستای ارتباط با خانواده معظم شهدا، ارائه خدمات به ایشان، ارائه مشاوره و انتقال مسایل این عزیزان، بنیاد شهید را در خدمت‌رسانی و تکریم و تجلیل از خاندان شهدا و ایثارگران یاری رسانند.

وی خاطرنشان کرد: این جلسه نیز به منظور آگاهی بخشی و آشنایی معتمدین معین با دستورالعمل‌ها است تا در دیدارها با خانواده معظم شهدا و ایثارگران به صورت آگاهانه و هدفمند اقدام کرده و با اطلاع از قوانین در این دیدارها حضور یابند و بتوانند از این طریق خدمات مناسبی را ارائه کنند.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری فارس
محسن رضایی با مراجع تقلید دیدار کرد

محسن رضایی با مراجع تقلید دیدار کرد

به گزارش قم نیوز، محسن رضایی با سفر به قم با حضرات آیات جعفر سبحانی و عبدالله جوادی آملی دیدار و گفت‌...

دیدار معتمدین معین با 3300 خانواده شهدا و ایثارگران