کد مطلب : 46899
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰:۰۰
در هفته نخست تعطیلات نوروز
بیش از 7800 تخته چادر اسکان اضطراری در قم برپا شد
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: در هفته نخست تعطیلات نوروز بیش از 7800 تخته چادر اسکان اضطراری در قم برپا شد.
به گزارش قم نیوز، ستاد تسهیلات نوروزی و خدمات سفر شهرداری قم در نوروز امسال چهار مکان اصلی و پنج بوستان‌ شهری را برای اسکان اضطراری زائرین و مسافرین مشخص کرده و امکانات و تسهیلات مناسبی را در این مکان‌ها برای نصب چادر فراهم کرده است.

پیش‌بینی تسهیلات ایمنی، خدمات رفاهی، سرویس بهداشتی، حمام و... از جمله امکاناتی است که در بوستان‌ها و محل‌های اسکان اضطراری فراهم آمده است.

بر همین اساس از 28 اسفند تا چهارم فروردین بیش از 7 هزار و 800 تخته چادر در مکان‌های اسکان اضطراری شهر قم برپا شده است و مردم از امکانات مدیریت شهری استفاده کرده‌اند.

براساس این گزارش محل‌های اسکان اضطراری منطقه پنج قم شامل بوستان نیایش و پارکینگ شماره چهار مسجد مقدس جمکران بیشترین حجم و تراکم چادر خواب در ایام نوروز تاکنون را به خود اختصاص داده است.

همچنین از ابتدای هفته گذشته تا جمعه بیش از هزار و 500 تخته چادر در بوستان لاله و فدک که یکی از آنها جزو مکان‌های اصلی اسکان شهری بوده برپا شده است.

بوستان‌های مهدی، لاله، هاشمی، فدک، نیایش، امام رضا، علوی، غدیر و پارکینگ شماره چهار مسجد مقدس جمکران از جمله مکان‌های اسکان اضطراری در نوروز هستند.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری فارس
سفر وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به قم

سفر وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي به قم

به گزارش قم نیوز، سیدرضا علیزاده طباطبایی با اشاره به برنامه‌های هفته دولت اظهار کرد: مراسم خطبه‌...

بیش از 7800 تخته چادر اسکان اضطراری در قم برپا شد