کد مطلب : 25315
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴:۵۹
نشست صمیمی استاندار قم با مردم منطقه نیروگاه
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: نشست صمیمی استاندار قم با مردم منطقه نیروگاه شنبه شب با حضور جمعی از معاونین و مدیران استانداری و اقشار مختلف مردم در مسجد طفلان مسلم برگزار شد.
به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین ˈمحمدصادق صالحی منشˈ در این جلسه ضمن گفت وگو با مردم ، از نزدیک در جریان برخی مشکلات منطقه دو قم و ساکنان این محلات نسبتا محروم قرار گرفت.

وی همچنین در سخنانی، حضور پرشور و حماسی مردم منطقه نیروگاه قم در صحنه های حساس انقلاب اسلامی را مورد تمجید قرار داد و گفت: اهالی این منطقه، مردمانی سخت کوش، انقلابی و علاقه مند به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

استاندار قم با تبریک میلاد پرخیر و برکت امام حسن مجتبی(ع)، سختی ها و مصیبت های فراوان این امام همام در طول زندگی را مورد توجه قرار داد و گفت: ایشان با اخلاق و منش بزرگوارانه، سخاوت و بخشش بی نظیر و یاری رساندن به نیازمندان الگوی تمامی انسان ها و مسلمانان هستند.

وی در ادامه جلسه، به پرسش ها و درخواست های مردمی از جمله عدم آسفالت برخی شوارع و معابر و معضل تخلیه نخاله های ساختمانی در محدوده شهری پاسخ گفت و برخی مشکلات و معضلات مطرح شده را جهت پیگیری و برطرف ساختن آنها به معاونین و مدیران مربوطه ارجاع داد.

صالحی منش در پاسخ به یکی از درخواست های مردمی در رابطه با برخورد با اراذل و اوباش در منطقه نیروگاه، گفت: افراد خلافکار و اوباش هیچ گاه در جامعه جایی نداشته و ندارند و دستگاههای قضایی و انتظامی باید با برخورد قاطعانه، اجازه کمترین تحرک و امنیت را به آنها ندهند.

وی همچنین در رابطه با ساعات کاری ادارات و بانک ها و تعطیلی روزهای پنج شنبه در استان قم، تصریح کرد: موضوع تعطیلی ادارات و دستگاههای اجرایی در روزهای پنجشنبه در شورای اداری استان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/126

دیدار رییس جمهور با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران

دیدار رییس جمهور با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران

به گزارش قم نیوز، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، عصر امروز به شهر مقدس قم سفر خواهد کرد و با برخی از ...

نشست صمیمی استاندار قم با مردم منطقه نیروگاه