کد مطلب : 46736
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰:۰۰
معاون فرهنگی اداره اوقاف استان قم خبر داد
برپایی خیمه‌های معرفت در 23 بقعه متبرکه استان قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: در ایام نوروز در 23 بقعه متبرکه استان قم خیمه‌های معرفت برپا می‌شود که در این خیمه‌ها برنامه‌های فرهنگی را برای اعضای خانواده‌ها برگزار می‌کنیم.
به گزارش قم نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین علی عزیزی با اشاره به برنامه‌های نوروزی سازمان اوقاف اظهار کرد: این سازمان در ایام نوروز برنامه‌های متعددی را در مناطق مختلف استان قم تدارک دیده است و مراسم افتتاح این برنامه‌ها امروز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در ایام نوروز در 23 بقعه متبرکه استان قم خیمه‌های معرفت برپا می‌شود که در این خیمه‌ها برنامه‌های فرهنگی را برای اعضای خانواده‌ها برگزار می‌کنیم، همچنین ارائه مشاوره و سخنرانی چند رسانه‌ای از جمله برنامه‌های خیمه‌های معرفت است.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم افزود: در عوارضی قم - تهران مکانی برای اداره اوقاف در نظرگرفته شده است که در این مکان یک خیمه معرفت را برپا می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در 6 امامزاده استان قم برنامه اسکان زائرین را در دستور کار داریم، اما در بقیه بقاع متبرکه استان هم آمادگی برای اسکان زائرین وجود دارد.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری فارس
برپایی خیمه‌های معرفت در 23 بقعه متبرکه استان قم