کد مطلب : 45396
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰:۰۰
پذیرش جامعه‌الزهرا(س) آغاز شد
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از آغاز ثبت نام این مؤسسه در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد.
به گزارش قم نیوز، اباذر عمرانی فر امروز با اعلام این خبر گفت: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از خواهران واجد شرائط در همه‌ی مقاطع تحصیلی طلبه می‌پذیرد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در سطح‌های مختلف تحصیلی شامل سطح دو (کارشناسی)، سطح سه (کارشناسی ارشد) و سطح چهار(دکتری) طلبه می‌پذیرد.

وی با تصریح بر اینکه متقاضیان شرکت در سطوح مختلف رشته‌های جامعه الزهرا (سلام الله علیها) دفترچه راهنما را مطالعه کنند، عنوان کرد: ثبت نام تنها از طریق سامانه پذیرش امکان پذیر است.

عمرانی فر اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام از روز یکشنبه، ۱۹ دی‌ماه تا سوم بهمن‌ماه سال جاری از طریق سامانه پذیرش به آدرس الکترونیکی http://paziresh.jz.ac.ir/‎ اقدام کنند.

وی، زمان برگزاری آزمون را اول اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در سراسر کشور عنوان کرد و افزود: داوطلبان می‌توانند در صورت نیاز، در روزهای اداری به جز پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح با شماره‌های ۳۲۱۱۲۲۲۲ ۰۲۵و ۰۲۵۳۲۱۱۲۴۴۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری حوزه نیوز
آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله جعفر سبحانی در برنامه چشمه معرفت که شنبه شب از شبکه دو سیما پخش شد با ...

پذیرش جامعه‌الزهرا(س) آغاز شد