کد مطلب : 44595
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰:۰۰
ثبت ۲ شکست در کارنامه بیبس بالیست‌های قم در مرحله نهایی لیگ
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مربی تیم بیس بال آرتان رگال قم از ثبت ۲ شکست در کارنامه بیس بالیست‌های قم در مرحله نهایی لیگ خبر داد.
به گزارش قم نیوز، فرید فرهادی  اظهار داشت: مسابقات لیگ ملی بیس بال در مرحله نهایی و تعیین قهرمان خود در بوشهر در حال برگزاری است و تیم بیس بال آرتان رگال به نمایندگی از استان قم در جمع ۵ تیم پایانی این مسابقات حضور دارد.

وی افزود: تیم بیس بال قم تاکنون در ۲ بازی از مجموع ۴ مسابقه خود در این مرحله به میدان رفته که در هر ۲ مسابقه نتیجه را واگذار کرده و بدین ترتیب شانسی برای کسب قهرمانی ندارد اما برای قرار گرفتن روی سکو تلاش می‌کند.

مربی تیم بیس بال آرتان رگال قم گفت: آرتان رگال در نخستین دیدار خود به دیدار تیم نادری بوشهر به عنوان یکی از ۲ تیم بوشهری و میزبان این مسابقات رفت که در ‌نهایت ۱۲ بر ۳ نتیجه را به این تیم واگذار کرد در حالی که عملکرد فنی تیم بیس بال قم در این بازی قابل دفاع نبود.

فرهادی بیان داشت: دومین مسابقه تیم بیس بال قم نیز در این رقابت‌ها برابر تیم خراسان رضوی برگزار شد که نتیجه نهایی ۱۱ بر ۷ به سود تیم خراسان رضوی بود و در حالی برابر این تیم بازنده شدیم که در دور برگشت لیگ شمال این تیم را شکست داده بودیم.

وی عنوان کرد: استفاده تیم‌های مقابل از پیچرهای خارجی کار ما را سخت کرده به طوری که تیم خراسان رضوی برای این مرحله یک پیچر پاکستانی استخدام کرده بود و نادر بوشهر نیز پیچر خارجی در ترکیب خود داشت و پست پیچر نیز در بیس بال یک پست کلیدی است.

مربی تیم بیس بال آرتان رگال قم تصریح کرد: آرتان رگال قم طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در این مسابقات به میدان می‌رود و امیدوار است با کسب ۲ پیروزی بتواند در جمع ۳ تیم برتر لیگ قرار گیرد.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری مهر
آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله جعفر سبحانی در برنامه چشمه معرفت که شنبه شب از شبکه دو سیما پخش شد با ...

ثبت ۲ شکست در کارنامه بیبس بالیست‌های قم در مرحله نهایی لیگ