کد مطلب : 50985
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱:۳۴
حجت الاسلام مرتضی جوادی آملی:
بنیاد اسراء در مرحله تأسیس نظامات خود است
نیازمند زمان برای رسیدن به نقطه مطلوب هستیم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: برای رسیدن به نقطه مطلوب، نیازمند به فعالیت های بسیار در عرصه های گوناگون هستیم؛ چراکه ما همچنان در مرحله تأسیس نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگ و رسانه بوده و باید در این راه تلاش های بسیاری داشته باشیم.
به گزارش قم نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی پیش از ظهر امروز در آیین معارفه قائم مقام ریاست مؤسسه اسراء اظهار داشت: این مؤسسه تا به امروز تحت هدایت های حضرت آیت الله جوادی آملی دستاوردهای مناسبی در عرصه های گوناگون داشته که منشأ برکات بسیاری بوده است.

وی ابراز داشت: برای این که مؤسسه اسراء در مباحث آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به نقاط مطلوبی برسد، نیازمند زمان بوده و هنوز به جایگاه اصلی نرسیده ایم.

رئیس بنیاد اسراء خاطرنشان ساخت: برای رسیدن به نقطه مطلوب، نیازمند به فعالیت های بسیار در عرصه های گوناگون هستیم؛ چراکه ما همچنان در مرحله تأسیس نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگ و رسانه بوده و باید در این راه تلاش های بسیاری داشته باشیم.

این استاد حوزه تصریح کرد: امروز کارهای خوبی در مؤسسه اسراء انجام پذیرفته؛ اما هنوز در ابتدای راه هستیم و باید به نظام سازی خود ادامه دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی بیان داشت: امروز نیازمند به کار، فکر و ... هستیم؛ چراکه باید برای جهان الگوی نظام آموزشی و پژوهشی را تولید نموده و عرضه نماییم.

وی اظهار داشت: برای تولید الگوی نظام آموزشی و پژوهشی نیازمند به مدیران خلاق، شایسته، پرتوان و لایق بوده تا بتوان تولیدات را به درستی عرضه کرد.

رئیس بنیاد اسراء ابراز داشت: امروز جناب حجت الاسلام والمسلمین مولایی به عنوان قائم مقام ریاست این مؤسسه معارفه خواهند شد تا بتوانیم از ظرفیت های این شخصیت استفاده نماییم.

این استاد حوزه خاطرنشان ساخت: جناب آقای مولایی شخصیتی عالم، فرزانه و ... بوده و خدماتی ارزشمند در زمینه های حوزوی داشته اند که ان شاءالله مجموعه اسراء از وجود ایشان استفاده خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جوادی آملی تصریح کرد: از آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه نیز کمال تقدیر و تشکر را داریم که اجازه دادند از وجود حجت الاسلام والمسلمین مولایی در این مجموعه استفاده نماییم.
انتهای پیام / 137

مرجع :خبرگزاری حوزه نیوز
آیت الله خاتمی: لباس رهبری امت تنها بر قامت آیت‌الله خامنه‌ای زیبنده است

آیت الله خاتمی: لباس رهبری امت تنها بر قامت آیت‌الله خامنه‌ای زیبنده است

به گزارش قم نیوز، آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری، کارنامه مجلس خبرگان رهبری ...

بنیاد اسراء در مرحله تأسیس نظامات خود است/ نیازمند زمان برای رسیدن به نقطه مطلوب هستیم
بنیاد اسراء در مرحله تأسیس نظامات خود است/ نیازمند زمان برای رسیدن به نقطه مطلوب هستیم