کد مطلب : 37935
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵:۱۶
جانشین ستاد تسهیلات زائرین استانداری قم مطرح کرد
بررسی دقیق عملکرد دستگاه‌ها در حوزه تامین زیرساخت‌های گردشگری مذهبی
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: جانشین ستاد تسهیلات زائرین استانداری قم گفت: با نگاهی دقیق، مطالبه‌گر و با قاطعیت عملکرد دستگاه‌های تأمین کننده زیر ساخت‌های زیارتی و گردشگری مذهبی رصد خواهد شد.
به گزارش قم نیوز، یونس عالی‌پور اظهار کرد: با عنایت به اینکه امسال به عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شده و حوزه زیارت و گردشگری مذهبی و همچنین بازنگری در حوزه محصولات زائر می‌تواند نقش مهمی در فاصله‌گیری از اقتصاد نفت محور و تک محصولی و تحقق اقتصاد مقاومتی و اتکاء به محصولات فرهنگی توریسم محور داشته باشد با نگاهی دقیق، مطالبه‌گر و با قاطعیت عملکرد دستگاه‌های تأمین کننده زیرساخت‌های زیارتی و گردشگری مذهبی رصد خواهد شد.

وی گفت: حوزه اقدام و عمل حوزه‌ای کاربردی است و نیازمند بهره‌گیری مناسب از امکانات موجود و نیازمند مشارکت و همدلی در قالب ابداع و نوآوری است و این ساحت بهانه تراشی، تعلل، تنبلی، کم کاری و بی‌تفاوتی را بر نمی‌تابد.

جانشین ستاد تسهیلات زائرین استانداری قم افزود: از آنجا که ارزیابی عملکرد شاخصی قابل اعتنا و اعتماد برای نحوه و میزان موفقیت دستگاه‌های متولی و مرتبط با حوزه زیارت و گردشگری است و این مهم با مقیاس کمّی اندازه گیری، راحت‌تر و سهل الوصول‌تر خواهد بود از هم‌افزایی و توانمندی مراکز علمی برای طراحی فرم ارزیابی عملکرد متناسب با شعار سال استفاده خواهیم کرد.

وی بیان کرد: از آنجا که چشمان تیزبین ارزیابان عملکردی مترصد کمیته و کیفیت خدمت رسان بوده و در این راستا رئیس دانشگاه قم، مدیر گروه دانشگاه مدیریت و اساتید گروه مربوطه به یاری ما شتافته‌اند، از این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه داشته و ان‌شاء‌الله نتایج ارزیابی به استاندار و دستگاه‌های متولی ارائه خواهد شد و شاهد تأثیرگذاری نتایج این ارزیابی بر افزایش کیفیت بخشی برنامه‌ها خواهیم بود.

انتهای پیام/135

مرجع :پایگاه اطلاع رسانی استانداری قم
دیدار رییس جمهور با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران

دیدار رییس جمهور با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران

به گزارش قم نیوز، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، عصر امروز به شهر مقدس قم سفر خواهد کرد و با برخی از ...

بررسی دقیق عملکرد دستگاه‌ها در حوزه تامین زیرساخت‌های گردشگری مذهبی