کد مطلب : 29664
تاریخ انتشار: جمعه ۱۴ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۴:۵۴
مدیرکل میراث فرهنگی قم:
بیش از ۴۰۰ هزار زائر در مدارس قم اقامت کردند
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان قم از اقامت ۴۱۸ هزار و ۳۸۳ نفر از مسافران طی تعطیلات نوروز ۹۴ در مدارس قم خبر داد.
به گزارش قم نیوز، عیسی رضایی صبح امروز در جلسه هماهنگی ستاد تسهیلات زائران استانداری قم با اشاره به اینکه یک میلیون و ۳۴۴ هزار و ۵۴۳ نفر از مسافران در تعطیلات نوروز ۹۴ در قم اقامت داشته‌اند، اظهار داشت: این تعداد مسافر در قم در مکان‌هایی چون هتل‌ها، مهمانسرا‌ها، خوابگاه‌ها، حسینیه‌ها و تکایا، ورزشگاه‌ها و بوستان‌ها اسکان یافته‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان قم با اشاره به اینکه اینکه این تعداد از۲۷ اسفند ماه تا پایان روزسیزدهم فروردین ماه در این استان اقامت یافته‌اند افزود: از این تعداد، ۹۰ هزار و ۵۳۷ نفر از مسافران در هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها و مهمانسراهای قم ساکن شدند.

وی افزود: ۷۹۳ هزار و ۳۴۱ نفر از مسافران نیز در اماکنی چون بوستان‌ها و کمپینگ‌ها، حسینیه‌ها و تکایا و مهمانسراهای ادارات و خوابگاه‌ها اسکان یافته‌اند.

رضایی گفت: اسکان ۴۱۸ هزار و ۳۸۳ نفر نیز در مدارس تدارک دیده شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان قم صورت گرفته است.

مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری استان قم با اشاره به اسکان در سایر مکان‌ها گفت: ۴۲ هزار و ۲۸۲ مورد اسکان در حسینیه‌ها و تکایا، مهمانسرای ادارات، خوابگاه‌ها و در سایر اماکن چون ورزشگاه‌ها بوده است.

انتهای پیام/ ۱۳۲

مضجع شریف امام رضا علیه‌السلام غبار روبی شد

مضجع شریف امام رضا علیه‌السلام غبار روبی شد

به گزارش قم نیوز، در طول مراسم، قاریان و مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام با قرائت آیات ...

بیش از ۴۰۰ هزار زائر در مدارس قم اقامت کردند