کد مطلب : 43992
تاریخ انتشار: شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰:۰۰
مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه(س) مطرح کرد
اعلام ویژه‌برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) در 28 و 30 صفر
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه‌(س) ویژه‌برنامه‌های حرم مطهر به مناسبت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) را تشریح کرد.
به گزارش قم نیوز، حجت‌الاسلام جواد بهشتی‌پور گفت: در شب رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و شهادت سبط اکبر ایشان، امام حسن مجتبی(ع) مراسم عزاداری و سوگواری با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین میرباقری و مداحی سید علی حسینی‌نژاد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به آیین سوگواری در صبح 28 صفر با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین فرحزاد و مداحی سیدجواد میرجعفری اضافه کرد: زیارت حضرت رسول از بعید نیز با صدای حجت‌الاسلام محمدپور بلافاصله بعد از نماز عصر در شبستان امام خمینی(ره) اقامه می‌شود، همچنین مراسمی از ساعت 15:30 دقیقه با سخنرانی حجت‌الاسلام کافی و مداحی حاج عباس حیدرزاده برگزار خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس درباره ویژه‌برنامه‌های سالروز شهادت امام رضا(ع) گفت: در شب شهادت امام رضا(ع)، آیین سوگواری با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین میرباقری و مداحی حاج عباس حیدرزاده در حرم کریمه اهل بیت(س) برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به حرکت دسته عزاداری خادمان حرم حضرت معصومه‌(س) در روز شهادت امام رضا(ع) گفت: خادمان ساعت 10 صبح از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم کریمه اهل بیت(س) حرکت می‌کنند و با عزاداری در حرم مطهر، شهادت این امام همام را به بانوی کرامت تسلیت می‌گویند.

حجت‌الاسلام بهشتی‌پور گفت: در شبستان امام خمینی(ره) نیز مراسم سوگواری از ساعت 10:15 با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین فرحزاد و مداحی حاج حسن شالبافان و عصر شهادت نیز مراسمی با سخنرانی حجت‌الاسلام کافی و مداحی سیدحسین جعفرنژاد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/135

مرجع :پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س)
آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله جعفر سبحانی در برنامه چشمه معرفت که شنبه شب از شبکه دو سیما پخش شد با ...

اعلام ویژه‌برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) در 28 و 30 صفر