کد مطلب : 38600
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵:۲۰
مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آبفا قم خبر داد
استقرار سیستم سنجش بهداشت و امنیت آب در محدوده مسجد مقدس جمکران
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آبفا قم از استقرار سیستم سنجش بهداشت و امنیت آب در محدوده مسجد مقدس جمکران در ایام نیمه شعبان خبر داد.
به گزارش قم نیوز، رضا انصاری طادی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائرین نیمه شعبان، با اشاره به استقرار سیستم سنجش بهداشت و امنیت آب در محدوده مسجد مقدس جمکران اظهار کرد: در این ایام تا شعاع 5 کیلومتری مسجد مقدس جمکران بهداشت و امنیت آب کنترل می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین گلوگاه‌هایی پیش بینی شده تا در صورت بروز مشکل فشار در محدوده مسجد مقدس جمکران مشکلی در تأمین آب نداشته باشیم.

مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آبفا قم تصریح کرد: شبکه بهداشتی آب و دفع فاضلاب نیز در برنامه بهسازی و شستشو است تا زمینه بهتری در خدمات رسانی داشته باشیم.

وی با اشاره به آماده باش نیروهای کارشناسی آبفا خاطرنشان کرد: بیش از 30 نفر از نیروهای مرکز نیز در محدوده مرکز حضور دارند تا در صورت بروز اختلال نسبت به رفع مشکل سریعاً اقدام کنند.

انصاری طادی با اشاره به تدابیر ویژه برای تأمین آب شرب زائرین در ایام نیمه شعبان خاطرنشان کرد: بخشی از توان توزیع آب شرب سیار آبفا در این ایام در اختیار قرار می‌گیرد تا زمینه بهتری برای تأمین نیازمندی آب شرب مردم شاهد باشیم.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری فارس
صادرات فرش دستباف ایران روند نزولی دارد

صادرات فرش دستباف ایران روند نزولی دارد

به گزارش قم نیوز، ابوالفضل رجبیان امروز با اشاره به وضعیت صادرات فرش کشورمان اظهار کرد: صادرات فرش دستباف ...

استقرار سیستم سنجش بهداشت و امنیت آب در محدوده مسجد مقدس جمکران