کد مطلب : 1212
تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ آبان ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۸:۲۸
در قالب مسابقات اتومبیلرانی جانبازان و فرزندان شهدا صورت گرفت؛
رقابت 170 خودرو در مسابقه رالی
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: ششمین دوره مسابقات رالی جانبازان سرافراز و فرزندان معزز شهدا از مقابل بوستان غدیر قم به سمت روستای کیاب برگزار شد.
به گزارش قم نیوز، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم در حاشیه برگزاری این مسابقات اظهار کرد: این مسابقات با هدف رقابت و نشاط برای ایثارگران و گزینش نفرات برتر برای ورود به مسابقات کشوری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.

محمد‌کاظم پورامینی افزود: در مسابقه اتومبیلرانی جانبازان و فرزندان شهدا ۱۷۰ خودرو با یکدیگر به رقابت پرداختند و مسیر بوستان غدیر به سمت پردیسان، لنگرود، شهر قائم، میدان شهدای ۷۲ تن، جاده اراک، سلفچگان، دستجرد، راهجرد و در نهایت کیاب را پیمودند.

مدیر‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ادامه داد: شرکت‌کنندگان در این مسابقات ضمن رعایت نظم و دقت در اصول رانندگی و نقشه خوانی مسیر تعیین شده به طول ۲۰۰ کیلومتر را پشت سر گذاشتند.

وی اضافه کرد: این مسابقات که هر ساله تنها با حضور جانبازان ۲۵درصد به بالا برگزار می‌شد ولی امسال متفاوت از هر سال با حضور فرزندان شهدا برگزار شد و هر خودرو با چهار سرنشین اعم از راننده، نقشه خوان، به همراه دو نفر از اعضای خانواده ایثارگر همراه بود و در مجموع نزدیک به ۵۰۰ نفر در این مسابقات حضور داشتند.

پورامینی افزود: مسابقات کشوری رالی جانبازان و فرزندان شهدا نیز در سال جاری برگزار می‌شود.

مدیر‌کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم خاطر‌نشان کرد: نفرات برتر مسابقات استانی رالی بعد از بررسی کمیته فنی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/۱۰۷

"سقائیان‌نژاد" شهردار قم باقی ماند

"سقائیان‌نژاد" شهردار قم باقی ماند

به گزارش قم نیوز، جلسه اعضای منتخب شورای اسلامی پنجم قم با حضور سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم ...

رقابت 170 خودرو در مسابقه رالی