کد مطلب : 40338
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰:۰۰
معاون دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد
انجام ۴۰۰ مورد بازرسی از مطب‌ها و مراکز درمانی قم/پلمب ۸ محل غیرمجاز مداخله‌گر در امور درمانی
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در راستای نظارت و بازرسی از عملکرد واحدهای درمانی استان، ۴۰۰ مورد بازرسی انجام شد و ۱۲۰ موسسه درمانی تذکر کتبی گرفتند.
به گزارش قم نیوز، محمد‌رضا مظفری با اشاره به عملکرد اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار داشت: این اداره در 3 مال اول سال‌جاری در راستای نظارت و بازرسی از مطلب‌ها و رسیدگی به شکایات اقدامات گسترده‌ای را انجام داده است.

وی عنوان کرد: در این مدت 400 مورد بازرسی انجام شده که 81 مورد مربوط به مطب‌ها، 71 مورد دندانپزشکی، 8 مورد دفتر کار مامایی، 5 مورد مراکز غیرمجاز، 116 مورد بازرسی از درمانگاه‌ها، 11 مورد بازرسی از مراکز جراحی محدود، 11 مورد از مراکز رادیولوژی و 97 مورد بازرسی از مراکز پیراپزشکی بوده است.

مظفری افزود: همچنین در این مدت 15 مورد تائید محل مطب‌ها و موسسات و 30 مورد نظارت بر تعرفه در مراکز صورت گرفته که در مجموع 445 مورد بازرسی و بازدید انجام شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد: در سه ماه ابتدایی سال‌جاری، 10 مورد پرونده با کمیسیون ماده 11 دانشگاه ارجاع شد و 8 محل غیر مجاز مداخله‌گر در امور درمان نیز پلمب شدند.

وی با بیان اینکه در موضوع درمان و سلامت جان مردم با کسی تعللی نداریم گفت: پنج مورد ارجاع به دادگاه صورت گرفته و به سه مورد شکایات با نامه رسیدگی و به بیش از 500 مورد درخواست‌های تلفنی نیز پاسخ داده شد.

انتهای پیام/135

مرجع :پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی قم
آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله جعفر سبحانی در برنامه چشمه معرفت که شنبه شب از شبکه دو سیما پخش شد با ...

انجام ۴۰۰ مورد بازرسی از مطب‌ها و مراکز درمانی قم/پلمب ۸ محل غیرمجاز مداخله‌گر در امور درمانی