کد مطلب : 46792
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰:۰۰
دبير هیأت‌‌ موتورسواري و اتومبيلراني استان قم مطرح کرد
نقش‌آفريني موتورسواران قم در آرامش و امنيت چهارشنبه پايان سال
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: دبير هیأت‌‌ موتورسواري و اتومبيلراني استان قم از مشاركت موتورسواران اين هیأت‌‌ در حفظ امنيت و آرامش چهارشنبه پايان سال خبر داد.
به گزارش قم نیوز، سیدمهدی صالحی امروز، اظهار کرد: هیأت‌‌ موتورسواری و اتومبیلرانی استان قم در ادامه همکاری و تعامل نزدیک خود برای با ارگان‌های مختلف استان از جمله نیروی انتظامی و دادگستری، در حفظ امنیت و آرامش چهارشنبه پایان سال نقش‌آفرینی کرد.

وی ادامه داد: موتورسواران عزیز این هیأت‌‌ با لطف و حضور موثر خود در یگان‌های امنیتی و انتظامی استان بار دیگر همچون همیشه و همانند تمام مناسبت‌ها و برنامه‌های چند سال اخیر باعث شدند تا مسوولان امنیتی و انتظامی استان نسبت به تیم موتورسواری استان خوشبین‌تر از قبل شوند.

دبیر هیأت‌‌ موتورسواری و اتومبیلرانی استان قم افزود: تمام دوستان عزیز موتورسوار که در این هیأت‌‌ عضویت دارند در با حضور در این برنامه ثابت کردند که یک پارچه در خدمت امنیت و آسایش مردم و هموطنان عزیز در استان قم هستند، که خوشبختانه جانشین محترم نیروی انتظامی نیز این مهم را مورد تایید قرار داد.

وی ابراز کرد: جانشین نیرو در تمامی ساعات اجرای طرح امنیتی ویژه چهارشنبه پایان سال حضور داشت و با دیدن و رصد کردن عملکرد خوب تیم‌های اعزامی از هیأت‌‌ موتورسواری و اتومبیلرانی در تمامی یگان‌ها اعم از یگان امداد، دادگستری و سپاه تقدیر ویژه‌ داشت و تشکر خود را ابراز کرد.

صالحی بیان کرد: تمام دوستان موتورسوار از روز سه‌شنبه بیست و چهارم اسفند ماه با لباس گشت متحدالشکل در فرماندهی یگان امداد استان قم واقع در ابتدای جاده حاجی‌آباد حاضر بودند و خوشبختانه همکاری و مشارکت خوبی با این نیرو انجام پذیرفت.

وی در ادامه به موفقیت ورزشکاران این هیأت‌‌ در کسب مقام‌ از رقابت‌های کشوری اشاره و بیان کرد: در ششمین مرحله مسابقات سرعت قهرمانی کشور رحمان کوراتی به نمایندگی از هیأت‌‌ موتورسواری و اتومبیلرانی استان قم حضور داشت و به مقام دوم و عنوان نایب‌قهرمانی دست یافت.

دبیر هیأت‌‌ موتورسواری و اتومبیلرانی استان قم در پایان اظهار کرد: همچنین مقام سوم ششمین دوره مسابقات آفرود قهرمانی کشور به مهران سلطانی از قم رسید، ضمن اینکه محمد شکوهی‌راد مردم همیشه قهرمان موتورسواری قم و سیدکمال سیدمحمدی موتورسوار جوان قم به ترتیب قهرمان و نایب‌قهرمان مسابقات حرکات نمایشی چند جانبه کشور در مجموعه یادگار امام قم شدند.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری فارس
۸۰۰ برنامه دهه کرامتی برگزار می شود

۸۰۰ برنامه دهه کرامتی برگزار می شود

به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام  صفر فلاحی پیش از ظهر امروز در نشست خبری که با موضوع تشریح برنامه ...

نقش‌آفريني موتورسواران قم در آرامش و امنيت چهارشنبه پايان سال