کد مطلب : 50995
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴:۴۳
ميزباني قم از رقابت اميدها و اعزام به واليبال جوانان كشور
Share/Save/Bookmark

قم نيوز: مسابقات والیبال قهرمانی کشور در رده‌های سنی پایه نظیر نوجوانان، جوانان و امید برگزار می‌شود
به گزارش قم نيوز، محمدمهدی حلوایی امروز اظهار کرد: مسابقات والیبال قهرمانی کشور در رده‌های سنی پایه نظیر نوجوانان، جوانان و امید برگزار می‌شود و دختران و پسران والیبالیست سراسر کشور در این سه رده سنی به نمایندگی از استان‌های مختلف به میدان می‌روند.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها با هدف رشد و توسعه والیبال در سراسر کشور و در قالب دسته‌های اول، دوم و سوم بین تمام استان‌ها به انجام می‌رسد و نمایندگان والیبال استان قم نیز در هر دو بخش دختران و پسران با مربیان با دانش بومی و ترکیبی از استعدادهای این رشته با حریفان مسابقه می‌دهند.

دبیر هیأت‌ والیبال استان قم اضافه کرد: سال گذشته این رقابت‌ها برای والیبال قم دستاورد بسیار خوبی به دنبال داشت و تیم‌ نوجوانان هیأت‌ قم موفق به کسب مقام قهرمانی شد، تیم جوانان والیبال قم به مقام نایب‌قهرمانی رسید و تیم دختران امید قم نیز رتبه سوم ایران را کسب کرد.

وی یاد آور شد: امسال نیز تیم‌های والیبال قم با توجه به سرمایه‌گذاری بسیار خوب در رده‌های سنی پایه و عضویت نخبه‌های این طرح سرمایه‌گذاری در ترکیب تیم‌های نوجوانان، جوانان و امید قطعا از شانس کسب رتبه در مسابقات قهرمانی کشور برخوردار هستند.

حلوایی در ادامه به میزبانی قم از رقابت‌های والیبال قهرمانی سال 1396 کشور اشاره و بیان کرد: فدراسیون والیبال میزبانی مسابقات والیبال دسته دوم رده سنی امید ایران را به هیأت‌ والیبال قم سپرده و این رقابت‌ها را از ششم تا سیزدهم مرداد ماه برگزار خواهیم کرد.

وی همچنین از اعزام تیم رده سنی جوانان قم به مسابقات کشوری نیز خبر داد و در پایان خاطرنشان کرد: بعد از اعزام تیم والیبال نوجوانان قم به پیکارهای کشوری، مسابقات دسته دوم والیبال جوانان کشور نیز پیش‌روی استعدادهای والیبال قم است و تیم قم از پانزدهم شهریور در کرمانشاه با حضور تیم‌های 10 استان برای کسب رتبه به میدان می‌رود.
انتهاي پيام / 137

انتهای پیام /  137

مرجع :خبرگزاری فارس
آیت الله خاتمی: لباس رهبری امت تنها بر قامت آیت‌الله خامنه‌ای زیبنده است

آیت الله خاتمی: لباس رهبری امت تنها بر قامت آیت‌الله خامنه‌ای زیبنده است

به گزارش قم نیوز، آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری، کارنامه مجلس خبرگان رهبری ...

ميزباني قم از رقابت اميدها و اعزام به واليبال جوانان كشور
ميزباني قم از رقابت اميدها و اعزام به واليبال جوانان كشور