کد مطلب : 46800
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰:۰۰
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم خبر داد
اسکان 12 هزار نفر در قم/هتل در قم گران نشد
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: 12 هزار و 399 زائر و مسافر نوروزی از 25 تا 28 اسفندماه در قم اسکان داده شدند.
به گزارش قم نیوز، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم، عیسی رضایی با اشاره به طرح نوروزی از 25 اسفندماه تا 15 فروردین ماه اظهار کرد: از این تعداد 944 نفر در واحدهای اقامتی استان از جمله هتل، هتل آپارتمان، مهمانپذیر و خانه مسافر اسکان یافتند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم اضافه کرد: در مدارس قم هشت هزار و 580 نفر و در سایر مراکز اقامتی از جمله میهمان سراهای ادارات، خوابگاه‌های دانشجویی، سالن‌های ورزشی و اقامتگاه‌های موقت دو هزار و 875 نفر از خدمات اسکان بهره‌مند شدند.

وی از نظارت بر واحدهای اقامتی خبر داد و گفت: در طرح نوروزی از 25 اسفندماه به مدت یک ماه این تیم‌ها از دفاتر خدمات مسافرتی، مجتمع‌های پذیرایی و بین راهی، واحدهای اقامتی، نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی بازدید می‌کنند.

رضایی با بیان اینکه امسال افزایشی در نرخ خدمات رسانی در واحدهای اقامتی استان قم نداریم بیان کرد: 35 واحد هتل، 27 واحدهتل آپارتمان، 55 واحد مهمانپذیر، 170 خانه مسافر و 97 واحد مجتمع بین راهی و پذیرایی با ظرفیت 10 هزار تخت اقامتی به مسافران نوروزی خدمات رسانی می‌کنند.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری فارس
منشور ملی فرزانگی توسط جامعه علمی قم تدوین شود

منشور ملی فرزانگی توسط جامعه علمی قم تدوین شود

به گزارش قم نیوز، آیت الله علیرضا اعرافی در هم اندیشی نخبگان و مسؤولان استان قم ضمن ابراز خرسندی از ...

اسکان 12 هزار نفر در قم/هتل در قم گران نشد