کد مطلب : 45360
تاریخ انتشار: يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰:۰۰
حسین فریدون نباید به واسطه برادر رئیس جمهور بودن از چنگال قانون فرار کند/ تبعیض در برخورد با فریدون تبعات بسيار بدي را در ميان توده هاي مردم د
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: حمید رسایی افزود: نبايد وضعيت به گونه اي باشد كه ما شاهد به وجود آمدن مهدي هاشمي ديگري باشيم و فردي كه تخلفاتش براي دستگاه قضايي مشخص شده است را به دليل اينكه برادر رئيس جمهور است و ايشان دوست ندارد با برادرش برخورد شود از چنگال قانون فرار كند.
به گزارش قم نیوز، حجت الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و مدیرمسئول هفته نامه 9 دی  درخصوص لزوم رسیدگی دستگاه قضا به تخلفات ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استفاده از منابع مالی بابک زنجانی اظهار داشت: قوه قضائيه وظيفه دارد به مسئله كمك هاي انتخاباتي بابك زنجاني به ستاد انتخاباتي آقاي روحاني رسيدگي نمياد و نتايج آن را به اطلاع مردم برساند.

مدیرمسئول هفته نامه 9 دی بیان داشت: رئيس سازمان بازرسي، دادستان كل كشور، رئيس و معاون اول قوه قضائيه مطالبي را در خصوص آقاي حسين فريدون مطرح كرده اند و توقع مردم اين است كه با اين فرد برخورد لازم توسط دستگاه قضا صورت گيرد.

حمید رسایی افزود: نبايد وضعيت به گونه اي باشد كه ما شاهد به وجود آمدن مهدي هاشمي ديگري باشيم و فردي كه تخلفاتش براي دستگاه قضايي مشخص شده است را به دليل اينكه برادر رئيس جمهور است و ايشان دوست ندارد با برادرش برخورد شود از چنگال قانون فرار كند.

ایشان ضمن بیان تبعات اجتماعی عدم برخورد با دانه درشت ها اظهار نمود: اين برخورد نوعي تبعيض محسوب مي شود و تبعات بسيار بدي ميان توده هاي مردم دارد چرا كه مردم احساس مي كنند اگر كسي مسئول باشد و تخلفاتي را انجام داده باشد به آن رسيدگي نمي شود. قوه قضائيه بايد هر چه سريعتر تخلفات اقتصادي، علمي و امنيتي حسين فريدون را بررسي كرده و برخورد لازم را با وي صورت دهد.

  انتهای پیام/135

مرجع :پایگاه تحلیلی خبری 598
شاعران باید پاسدار زبان فارسی باشند/ نباید از قرآن و روایات اهل بیت(ع) در شعر غافل بود

آیت‌الله سعیدی:شاعران باید پاسدار زبان فارسی باشند

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره ملی شعر ...

حسین فریدون نباید به واسطه برادر رئیس جمهور بودن از چنگال قانون فرار کند/ تبعیض در برخورد با فریدون تبعات بسيار بدي را در ميان توده هاي مردم د