کد مطلب : 52263
تاریخ انتشار: يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵:۱۵
دبير هیأت‌‌‌‌‌ ورزش‌هاي رزمي استان قم خبر داد
معرفي برترين‌هاي مسابقات کوبودو بانوان در قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: دبير هیأت‌‌‌‌‌ ورزش‌هاي رزمي استان قم از برگزاري رقابت‌هاي كوبودو قهرماني بانوان قم و معرفي برترني‌ها در چهار وزن خبر داد.

به گزارش قم نیوز، سجاد خورشیدی امروز اظهار کرد: رقابت‌های کوبودو بانوان قهرمانی استان قم با حضور تعداد ۲۵ نفر از بانوان فعال این رشته به میزبانی سالن چند منظوره مجتمع فرهنگی ورزشی نور منطقه نیروگاه قم برگزار شد و برترین‌های خود را شناخت.

وی با بیان اینکه در پایان این دوره از رقابت‌ها به  نفرات برتر حکم و مدال اهداء شد، بیان کرد: بانوان شرکت کننده برای به دست آوردن مقام‌های اول تا سوم این مسابقات در اوزان منهای 48، 54، 62 و به اضافه 77 کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دبیر هیأت‌‌‌‌‌ ورزش‌های رزمی استان قم افزود: در وزن منهای منهای 48 کیلوگرم این دوره از مسابقات یلدا صمدی با غلبه بر فاطمه سلگی موفق به کسب مقام نخست و عنوان قهرمانی شد و شوکت بنی‌هاشمی در رده‌بندی نهایی پیکارهای این وزن به مقام سوم دست یافت.

وی خاطرنشان کرد: در وزن منهای 54 کیلوگرم این رقابت‌ها دیدار نهایی بین محدثه چهرقانی و نرگس رمضانی به انجام رسید و با قهرمانی چهرقانی به پایان رسید، ضمن اینکه رمضانی در جایگاه دوم ایستا دو فاطمه رضایی به مقام سوم این پیکارها بسنده کرد.

خورشیدی افزود: در رده‌بندی نهایی رقابت‌های وزن منهای 62 کیلوگرم فائزه حاج‌رحیمی، زهرا کریمی و هانیه دشتبان اول تا سوم شدند و در وزن به اضافه 77 کیلوگرم ستاره عبدی، سمانه فراهانی، فاطمه سادات حسینی و زهرا رزاقی رتبه‌های اول تا سوم مشترک را از آن خود کردند و در تنها وزن رده سنی نونهالان هستی یوسفی و فاطمه یوسفی رتبه‌های اول و دوم را از آن خود کردند.

وی در پایان به برگزاری رقابت‌های کیک بوکسینگ قهرمانی و انتخابی مردان قم در روز جمعه 27 مرداد اشاره و بیان کرد: تمامی داوران، مربیان و اساتید رزمی که قصد دارند در این مسابقات به میزبانی مجموعه ورزشی راحله به عنوان داور حضور داشته باشند برای هماهنگی و حضور در جلسه داوران با هیأت‌‌‌‌‌ رزمی هماهنگ کنند.

انتهای پیام /137

مرجع :خبرگزاری فارس
سردار دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد

سردار دهقان مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی شد

به گزارش قم نیوز، متن حکم فرمانده کل قوا به این شرح است:بسم الله الرّحمن الرّحیمسردار سرتیپ پاسدار حسین ...

معرفي برترين‌هاي مسابقات کوبودو بانوان در قم
معرفي برترين‌هاي مسابقات کوبودو بانوان در قم