کد مطلب : 45136
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰:۰۰
انجام 28 عملیات آتش‌نشانی در 2 روز گذشته در قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در 2 روز گذشته 28 عملیات آتش‌نشانی در شهر قم انجام و طی آن 5 مورد حریق خاموش شد.
به گزارش قم نیوز، عباس جعفری  با اشاره به عملیات‌های آتش‌نشانی انجام شده در دو روز گذشته در قم اظهار کرد: در این مدت با تلاش نیروهای آتش‌نشانی و اطلاع‌رسانی مردمی 28 عملیات در شهر قم انجام شد.

وی با بیان اینکه عملیات‌های آتش‌نشانی شامل اطفای حریق، نجات و ایمن‌سازی است، تصریح کرد: مردم با تماس با سامانه 125 می‌توانند مشکلات و حوادث را به اطلاع نیروهای آتش‌نشانی برسانند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم انجام پنج عملیات اطفای حریق در 48 ساعت گذشته را مورد توجه قرار داد و گفت: در این عملیات‌ها حریق یک کارگاه نجاری، دو خودرو و یک منزل خاموش شد.

وی با اشاره به عملیات‌های نجات انجام شده در این مدت خاطرنشان کرد: طی دو روز گذشته، 6 مورد عملیات نجات در شهر قم انجام شده است.

جعفری بیان کرد: در این عملیات‌ها سه مورد رفع محبوسی در آسانسور، یک مورد نجات فرد سقوط کرده داخل چاه و یک مورد انگشتربری انجام شده است.

این مسؤول با بیان اینکه در 48 ساعت گذشته 17 عملیات ایمن‌سازی در قم انجام شده است، گفت: در این عملیات‌ها 6 مورد بازگشایی درب خودرو، دو مورد بازگشایی درب منزل، یک مورد رهاسازی خودرو از داخل گل و لای و رفع آبگرفتگی معابر انجام شد.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری فارس
آیت‌الله سبحانی با نامزدهای ریاست جمهوری دیدار نمی­‌کند

آیت‌الله سبحانی با نامزدهای ریاست جمهوری دیدار نمی­‌کند

به گزارش قم نیوز، پس از مخالفت رسمی دفتر حضرت آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی و نوری همدانی برای دیدار ...

انجام 28 عملیات آتش‌نشانی در 2 روز گذشته در قم