کد مطلب : 45136
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۰:۰۰
انجام 28 عملیات آتش‌نشانی در 2 روز گذشته در قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در 2 روز گذشته 28 عملیات آتش‌نشانی در شهر قم انجام و طی آن 5 مورد حریق خاموش شد.
به گزارش قم نیوز، عباس جعفری  با اشاره به عملیات‌های آتش‌نشانی انجام شده در دو روز گذشته در قم اظهار کرد: در این مدت با تلاش نیروهای آتش‌نشانی و اطلاع‌رسانی مردمی 28 عملیات در شهر قم انجام شد.

وی با بیان اینکه عملیات‌های آتش‌نشانی شامل اطفای حریق، نجات و ایمن‌سازی است، تصریح کرد: مردم با تماس با سامانه 125 می‌توانند مشکلات و حوادث را به اطلاع نیروهای آتش‌نشانی برسانند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم انجام پنج عملیات اطفای حریق در 48 ساعت گذشته را مورد توجه قرار داد و گفت: در این عملیات‌ها حریق یک کارگاه نجاری، دو خودرو و یک منزل خاموش شد.

وی با اشاره به عملیات‌های نجات انجام شده در این مدت خاطرنشان کرد: طی دو روز گذشته، 6 مورد عملیات نجات در شهر قم انجام شده است.

جعفری بیان کرد: در این عملیات‌ها سه مورد رفع محبوسی در آسانسور، یک مورد نجات فرد سقوط کرده داخل چاه و یک مورد انگشتربری انجام شده است.

این مسؤول با بیان اینکه در 48 ساعت گذشته 17 عملیات ایمن‌سازی در قم انجام شده است، گفت: در این عملیات‌ها 6 مورد بازگشایی درب خودرو، دو مورد بازگشایی درب منزل، یک مورد رهاسازی خودرو از داخل گل و لای و رفع آبگرفتگی معابر انجام شد.

انتهای پیام/135

مرجع :خبرگزاری فارس
آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله جعفر سبحانی در برنامه چشمه معرفت که شنبه شب از شبکه دو سیما پخش شد با ...

انجام 28 عملیات آتش‌نشانی در 2 روز گذشته در قم