کد مطلب : 47242
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰:۰۰
رئیس اتحادیه معاملات اتومبیل استان قم مطرح کرد
رکود در بازار خرید و فروش خودرو در قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: رئیس اتحادیه معاملات اتومبیل استان قم گفت: در سال گذشته رکود را در بازار خرید و فروش خودرو در استان شاهد بودیم و این رکود هنوز هم ادامه دارد.
به گزارش قم نیوز، فریدون عطارد با اشاره به وضعیت بازار خرید و فروش خودرو در سال 95 اظهار کرد: در سال گذشته رکود را در این بازار در استان قم شاهد بودیم و بازار خرید و فروش خودرو در استان قم در سال 95 رونق نداشت، حتی در شب عید هم رکود را در این بازار شاهد بودیم.

وی ادامه داد: مردم طی سال‌های اخیر به خرید و فروش خودرو از طریق فضای مجازی روی آوردند. همچنین خودروسازان هم خودروهای خودشان را به صورت شرایطی به مردم می‌فروشند و این دو مساله موجب شده است که نمایشگاه داران در قم در زمینه خرید و فروش خودرو با مشکل مواجه شوند و حتی برخی از نمایشگاه داران شهر قم به این دلایل نمایشگاه‌های خودروی خود را جمع کردند.

رئیس اتحادیه معاملات اتومبیل استان قم افزود: سال گذشته تغییرات قیمتی چندانی را در بازار خرید و فروش خودرو در استان شاهد نبودیم، ولی با این وجود خریداران زیادی را برای خرید خودرو در استان قم نداشتیم و به همین دلیل رکود بازار خرید و فروش خودرو در استان ادامه پیدا کرد.

عطارد با اشاره به ادامه رکود در کشور اظهار کرد: اکنون بازار در کشور در وضعیت رکود است و این مساله شامل بازار خرید و فروش خودرو در استان قم هم می‌شود.

وی ادامه داد: بین 350 تا 400 نمایشگاه خرید و فروش خودرو را در شهر قم داریم، البته در گذشته تعداد نمایشگاه‌های خودرو در این شهر بیشتر بود، حدود 250 نمایشگاه خودرو در شهر قم پروانه کسب دارند و بقیه نمایشگاه‌های خودرو در این شهر بدون مجوز فعالیت می‌کنند.

رئیس اتحادیه معاملات اتومبیل استان قم در پایان خاطرنشان کرد: به نمایشگاه‌های خودروی بدون پروانه در استان اخطاریه دادیم تا صاحبان این نمایشگاه‌ها برای دریافت پروانه کسب اقدام کنند.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری فارس
صادرات فرش دستباف ایران روند نزولی دارد

صادرات فرش دستباف ایران روند نزولی دارد

به گزارش قم نیوز، ابوالفضل رجبیان امروز با اشاره به وضعیت صادرات فرش کشورمان اظهار کرد: صادرات فرش دستباف ...

رکود در بازار خرید و فروش خودرو در قم