کد مطلب : 20872
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰:۰۰
کشتی گیران برتر استان قم تجلیل می‌شوند
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: نائب رئیس هیئت کشتی استان قم از برگزاری آیین تجلیل از برترین کشتی گیران قمی به پاس موفقیت در کسب مدال از رقابت های قهرمانی کشور و میادین بین المللی خبر داد.
به گزارش قم نیوز، محسن وزیری تصریح کرد: در مراسمی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و رئیس هیئت کشتی استان قم از کشتی گیران موفق استان در مسابقات کشوری و بین المللی که در ۶ ماه دوم سال جاری برای ورزش استان موفقیت کسب کرده اند تجلیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این مراسم قرار است امشب با حضور خانواده کشتی اعم از داوران، مربیان، قهرمانان، پیشکسوتان و مدال آوران مسابقات امسال از مسابقات کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی کشور، لیگ و میادین برون مرزی برگزار شود.

نائب رئیس هیئت کشتی استان قم با بیان اینکه میزبان این مراسم خانه کشتی مجموعه ورزشی جواد الائمه منطقه نیروگاه قم است، افزود: در این مراسم مدیر کل ورزش و جوانان و مسئولین هیئت نیز حضور دارد و از برترین های کشتی قم تجلیل می شود.

وزیری ادامه داد: قرار است در این مراسم از محمدجواد رضایی و علیرضا نجاتی فرنگی کاران افتخار آفرین قم در وزن ۴۲ کیلوگرم، علی اصغر شهبازی قهرمان نوجوانان کشور در وزن ۱۰۰ کیلوگرم، یحیی جساس دارنده مدال نقره جوانان کشور، مهدی عطارد و بهرام جلالی دارندگان مدال برنز کشتی فرنگی کشور، عباس نوری نایب قهرمان رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان، علی زینتی رفاه نفر سوم انتخابی تیم ملی و مهدی آغاز دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جوانان کشور به عنوان کشتی گیران افتخارآفرین قم در شش ماه دوم سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی قدردانی شود.

وی با بیان اینکه قم در کشتی فرنگی دو مربی توانمند نیز در سطح اول کشتی کشور و در تیم های ملی نوجوانان و جوانان داشته است، یاد آور شد: به همین منظور در این مراسم از روح الله میکائیلی و ناصر مهرآراء تهرانی با اهدای جوایزی تجلیل خواهد شد.

نائب رئیس هیئت کشتی استان قم با تقدیر از تمامی تلاشگران توسعه و پیشرفت ورزش کشتی در قم، یاد آور شد: در این زمینه نباید به سادگی از کنار حمایت های بی دریغ اسپانسرها گذشت، به خصوص شرکت تصفیه آب معصومی و آقای معصومی حامی همیشگی کشتی استان قم که به عنوان برگزار کننده و تامین کننده جوایز در این این مراسم نیز حضور خواهد داشت.
انتهای پیام/126

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

آیت‌الله سبحانی: بهترین عمل در ماه رمضان دوری از گناه است

به گزارش قم نیوز، آیت‌الله جعفر سبحانی در برنامه چشمه معرفت که شنبه شب از شبکه دو سیما پخش شد با ...

کشتی گیران برتر استان قم تجلیل می‌شوند