کد مطلب : 37450
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۰:۲۷
مدیر تبلیغ و ارتباطات فرهنگی مسجد جمکران خبر داد
حضور زائرین 42 کشور جهان در مسجد مقدس جمکران
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: حجت‌الاسلام نصیری با بیان این که تا کنون، نام 42 کشور جهان در دفتر تکریم زائران غیرایرانی ثبت شده است، گفت: مسجد مقدس جمکران خدمات فرهنگی ویژه‌ای در ایام مختلف سال به ویژه در مناسبت‌های ویژه به زائران غیرایرانی ارائه می‌کند.
به گزارش قم نیوز و به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام محمد نصیری، مدیر تبلیغ و ارتباطات فرهنگی مسجد مقدس جمکران، اظهار کرد: مسجد مقدس جمکران همواره میزبان خیل عظیم زائران و مشتاقان اهل بیت (علیهم السلام) از اقصی نقاط جهان است.

وی با بیان این که تا کنون نام 42 کشور در دفتر تکریم زائران غیرایرانی ثبت شده است، گفت: مسجد مقدس جمکران خدمات فرهنگی ویژه ای در ایام مختلف سال به ویژه در مناسبت‌های ویژه به زائران غیرایرانی ارائه می‌کند.

مدیر تبلیغ و ارتباطات فرهنگی مسجد مقدس جمکران بیان داشت: مسجد مقدس جمکران در ایام نوروز برنامه‌های مختلفی برای زائران غیرایرانی در نظر گرفته است، از جمله تاریخچه و اعمال مسجد توسط کارشناسان زبان دان برای زائران تشریح می‌شود، همچنین بسته‌های فرهنگی و تبرکی در میان زائران غیرایرانی توزیع می‌شود.

وی افزود: پخش فیلم سرگذشت شهید چندانی، نوجوان اهل سنت که توسط امام زمان(علیه السلام) شفا گرفت و شیعه شد برای زائران غیرایرانی، برگزاری  محافل گفت‌گو در موضوع مهدویت و توزیع و اهدای کتاب و بروشور با موضوع مهدویت از دیگر برنامه‌های حوزه تکریم زائران غیرایرانی است.

حجت الاسلام نصیری عنوان کرد: یکی دیگر از فعالیت‌های مدیریت تبلیغ و ارتباطات فرهنگی مسجد مقدس جمکران، جمع‌آوری دلنوشته‌های زائران غیرایرانی با امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

وی در پایان اظهار داشت: مدیریت تبلیغ و ارتباطات فرهنگی مسجد مقدس جمکران با همکاری مرکز فرهنگی گل نرگس اقدام به تهیه بسته‌های فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان غیرایرانی کرده است که در ایام نوروز بین کودکان غیرایرانی توزیع می‌شود.

انتهای پیام/ 105

مرجع :روابط عمومی مسجد مقدس جمکران
حضور زائرین 42 کشور جهان در مسجد مقدس جمکران