کد مطلب : 47441
تاریخ انتشار: جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰:۰۰
دبیر هیأت‌ جودو و کوراش استان قم خبر داد
برگزاری مسابقات انتخابی جودو نوجوانان و جوانان در قم
Share/Save/Bookmark

قم نیوز: دبیر هیأت‌ جودو و کوراش استان قم گفت: پیکارهای جودو انتخابی دو رده سنی نوجوانان و جوانان نیمه اردیبهشت ماه به میزبانی خانه جودو قم برگزار می‌شود.
به گزارش قم نیوز، علیرضا معتضدی امروز اظهار کرد: در تقویم سال 1396 هیأت‌ جودو و کوراش استان قم رقابت‌های استانی متنوعی به مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی و همچنین متناسب با تقویم فدراسیون برنامه‌ریزی شده است تا این رشته ورزشی بیش از پیش در قم رونق و توسعه یابد.

وی با اشاره به بخش‌نامه مسابقات جودو قهرمانی و انتخابی نوجوانان و جوانان استان قم، عنوان کرد: این بخش‌نامه به تمامی باشگاه‌های فعال جودو قم ارسال شده و از تمامی مربیان، اساتید و جودوکاران‌ برای حضور چهره‌های مستعد این رشته در نخستین رقابت‌ استانی سال 96 دعوت به عمل آمده است.

دبیر هیأت‌ جودو و کوراش استان قم با بیان اینکه رقابت‌های انتخابی و قهرمانی جودو قم در دو رده سنی پایه روز جمعه پانزدهم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، اضافه کرد: در رده سنی نوجوانان تنها متولدین یازدهم دی‌ماه سال 1378 تا دهم دی‌ماه سال 1381 در مسابقات قهرمانی استان به رقابت می‌پردازند.

وی خاطرنشان کرد: جودوکاران شرکت کننده در پیکارهای رده سنی نوجوانان برای کسب عناوین برتر اوزان ۴۶، ۵۰، ۵۵، ۶۰، ۶۶، ۷۳، ۸۱، ۹۰ و به اضافه 90 کیلوگرم با یکدیگر مسابقه می‌دهند، ضمن اینکه وزن‌کشی جودوکاران شرکت کننده با دو کیلوگرم ارفاق وزنی انجام می‌شود.

معتضدی یاد آور شد: پیکارهای رده سنی جوانان با حضور جودوکاران متولد یازدهم دی‌ماه سال 1375 تا دهم دی‌ماه سال 1378 به انجام می‌رسد و جودوکاران این رده سنی نیز برای مقام‌های اول تا سوم اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۶، ۷۳، ۸۱، ۹۰، ۱۰۰ و به اضافه 100 کیلوگرم با دو کیلوگرم ارفاق وزنی رقابت می‌کنند.

وی تصریح کرد: تمامی مربیان عزیز تیم‌ها و باشگاه‌های شرکت کننده باید در زمان وزن‌کشی و قرعه‌کشی حضور داشته باشند و یا یک نماینده به کمیته مسابقات معرفی کنند زیرا در غیر این صورت هیچ‌گونه اعتراضی در رابطه با موضوع جدول مسابقات و وزن‌کشی پذیرفته نخواهد شد، ضمن اینکه وزن‌کشی در روز 14 اردیبهشت در سالن جودو مجموعه ورزشی تختی قم انجام می‌شود.

انتهای پیام / 136

مرجع :خبرگزاری فارس
دیدار رییس جمهور با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران

دیدار رییس جمهور با مراجع تقلید بدون حضور خبرنگاران

به گزارش قم نیوز، دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، عصر امروز به شهر مقدس قم سفر خواهد کرد و با برخی از ...

برگزاری مسابقات انتخابی جودو نوجوانان و جوانان در قم