نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
"حق آمد و باطل رفت"
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۱
قم نیوز: مردم ایران در ۱۲ بهمن سال ۵۷ حماسه بی سابقه ترین استقبال تاریخ معاصر را رقم زدند استقبال از مردی که نه تنها مرجع و مراد بود، بلکه رهبری بود که نمونه ای از حکومت اسلامی را در نظام جهانی بنیان ...
زنان که به میدان آمدند مردان انقلابی دلشان آرام گرفت
قم نیوز: زن ها در انقلاب‌ اسلامي‌ نقش‌ هدايتگري‌ داشتند و با حضور خويش‌ در صف‌ مقدم‌ تظاهرات، انگيزه‌ قيام‌ و حضور در تظاهرات‌ و مقابله‌ با طاغوت‌ را در مردها و جوان ها به‌ وجود آوردند.
آرامش بعداز طوفان / آنفلوانزا در قم کنترل شد
قم نیوز: در حالی موج آنفلوانزا در استان قم ۳ کشته برجای گذاشت که چند وقتی است که آرامش به بیمارستان های قم بازگشته است.
حاشیه شهر در انتظار تشکیل کمیته ساماندهی
قم نگار: اعتیاد، کار کودکان، معضلات بهداشتی، دختران و زنان آسیب دیده تنها بخشی از آسیب‌هایی است که پدیده حاشینه نشینی با خود به همراه دارد.
برخوردهای بازدارنده سینما را منزوی می‌کند/ بی‌توجهی به هنر در قم
قم نگار: بازیگر پیشکسوت سینما با تأکید بر حفظ شئونات اخلاقی و اسلامی جامعه گفت: باید در حوزه سینمایی نگاه مثبت و انعطاف پذیر داشت تا عرصه برای هنرمندان باز شود و سینما منزوی نشود.
طلایه‌داران نقد وهابیت درصدد تشکیل "جبهه واحد"
قم نگار: دبیر همایش طلایه‌داران نقد وهابیت با اشاره به لزوم پرهیز از کارهای فرهنگی جزیره‌ای تاکید می‌‌کند: در شرایط کنونی لازم است تمام مسلمانان فعالیت‌های خود را سامان دهند و "جبهه‌ای واحد" تشکیل شود....
هرکافه‌ای کافه نیست
۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۱
قم نگار: دیوارپوش‌های قهوه‌ای تیره، میز‌ها و صندلی‌های رنگ ‌و ‌رو‌ رفته، چند کتاب شعر، صدای موسیقی ملایمی که با گرمای داخل عجین شده، صدای باز و بسته‌شدن چند دقیقه یک‌بارِ در، خنده‌های بلند سه جوان دانشجو ...
شهیدنواب صفوی؛ پیشاهنگ جهاد و شهادت
قم نگار: کتاب‌های تاریخی را که ورق بزنی شرح جانبازی نواب صفوی توجه را جلب خواهد کرد.
مدیریت استانی و موضوع افزایش جمعیت / نسلی که آب می‌رود ...
قم نگار: لازم است در استان قم سیاست‌های مدونی چه از منظر اقتصادی و چه فرهنگی برای افزایش رشد جمعیت در دستور کار قرار گیرد. خبرگزاری فارس: مدیریت استانی و موضوع افزایش جمعیت / نسلی که آب می‌رود ...
روزانه ۷۰۰ تن تولید زباله در قم/ طلایی که کثیف است
قم نگار: روزانه ۷۰۰ تن زباله در استان قم تولید می شود، امری که می تواند آلودگی محیط زیست را به همراه داشته باشد و یا با مدیریت درست پسماند به تولید انرژی و توسعه صنایع تبدیلی کمک کند.
تئاتر قم در انتظار حمایت مسئولان/کوچ استعدادهای تئا‌تر از قم
قم نگار: بازیگر تئاتر قمی با بیان اینکه چند سالی است که حمایت‌ها از تئا‌تر در قم به صفر رسیده، می‌گوید: این روند سبب مهاجرت استعداد‌های این عرصه به تهران شده چرا که در شهرهای خود مظلوم واقع می‌شوند.
شهید کاظمی: خداوندا روزی شهادت می‌ خواهم که از همه چیز خبری هست الا شهادت
قم نگار: شهید کاظمی در بخشی از وصیت نامه خود نوشته است: خداوندا روزی شهادت می‌ خواهم که از همه چیز خبری هست الا شهادت.
افزایش بهای خدمات سازمانهای میوه و تره بار و کشتارگاه‌های صنعتی شهرداری قم
قم نگار: در یک‌صدوشصت‌وسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم موارد مختلفی مانند افزایش بهای خدمات سازمانهای میوه و تره بار، مدیریت پسماند و کشتارگاه‌های صنعتی شهرداری قم بررسی و تصویب شد.
مشکلات کشاورزی در زمین تشنه قم
۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۳
قم نگار: استان قم یکی از مناطق خشک و کم آب کشور محسوب می‌شود و کشاورزی در این استان با مشکلات بسیاری مواجه است.
شاعرانه هایی برای رسول مهربانی
۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۸
قم نگار: سومین جشنواره بین‌المللی شعر «رسول مهربانی» ویژه تجلیل از پیشکسوتان و برترین‌های شعر نبوی شامگاه جمعه در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد قم و با حضور علماء، فرهیختگان و اهل ادب و هنر ...
جلادی که شیخ نمر را به شهادت رساند کیست؟
قم نگار: شبکه‌های اجتماعی عکس‌هایی از قاتل شیخ نمر باقر النمر منتشر کرده اند که این جلاد بی‌رحم با شمشیر سر این شهید مبارز را جدا کرده است.
توطئه در شورای شهر واقعیت یا توهم؟
قم نگار: جلسه یکصد و شصت و دوم شورای شهر قم با حاشیه هایی بسیار همراه بود که بحث و دعوا بر سر تخفیف جریمه کمیسیون ماده صد در ایام دهه فجر یکی از آن ها بود.
نویسنده "این مردم نازنین" در جمع مردم قم/ شهر کتاب قم میزبان رضا کیانیان بود
قم نگار: رضا کیانیان، بازیگر سینما و تلویزیون مهمان شهر کتاب قم بود و از دنیای بازیگری و نویسندگی با مردم سخن گفت.
نیم قرن بحران در شورترین دشت کشور
۱۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۲
قم نگار: مسیله، شورترین دشت کشور است که بحران خشک‌سالی ۵۰ سال است در آن ادامه یافته اما گویا تصمیم جدی برای حل این بحران وجود ندارد.
جزئیات گزارش ویژه از اوضاع بیکاران/ نرخ بیکاری زنان ۶۵.۵ درصد شد!
قم نگار: آمارها نشان می‌دهد از هر دو نفر که به دانشگاه رفته‌اند یکی هدفی نداشته و خانه‌نشین شده، میلیون‌ها نفر فقط برای مدرک درس خوانده‌اند و نرخ بیکاری زنان فارغ‌التحصیل به ۶۵.۵ درصد رسیده است.