نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
سرنوشت مبهم یارانه نقدی
۱۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۲
قم نگار: اظهارات یک مقام دولتی درباره این که «دولت سال ۹۵ توان پرداخت یارانه نقدی را نخواهد داشت»، بار دیگر سرنوشت مبهم هدفمندی یارانه‌ها را بر سر زبان‌ها انداخت.
۵۰ میلیارد تومان هزینه گرم کردن خانه های روستائیان قم/ گازرسانی به روستاهای قم تا سال ۹۶
قم نگار: ۵۱ روستاهای محروم از گاز شهری استان قم تا سال ۹۶ با بودجه بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان گازرسانی می شوند.
رتبه ماقبل آخر سواد آموزی قم در کشور/ ۱۴۶۰ بی سواد در قم تحت پوشش نهضت سواد آموزی قرار گرفتند
قم نگار: از بین ۶۵۶۹ بی سواد در قم ۱۴۶۰ نفر تحت پوشش نهضت سواد آموزی قم قرار گرفته‌اند.
گذری به دریچه نگاه یک عکاس/ عکس از مادران شهدا
قم نگار: یکی از عکاسان موفق قمی شاخصه‌های یک عکس خوب را دارا بودن کیفیت لازم از جنبه بصری و محتوایی دانست.
دست غیب دفاع از ولایت فقیه در ۹ دی نمایان شد
قم نگار: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ۹ دی نشان داد روح ولایت درجامعه دینی ایران و دست غیب دفاع از ولایت وجود دارد و هیچ عاملی همانند دفاع از ولایت فقیه نمی‌تواند مردم را به صحنه بکشاند.
چرا هوای شهر ما آلوده است؟!/از تمرکز جمعیتی تا فرهنگی که آلودگی می‌سازد‌
قم نگار: شهر قم که در طول روزهای سال، اغلب با پدیده ریزگردها مواجه است اکنون نیز زیر موجی از آلودگی هوا قرار گرفته است که زندگی برای شهروندان در این شهر را سخت کرده است.
چرا دولت از اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز می‌گریزد؟
قم نگار: وزارت صنعت، معدن و تجارت مکلف بوده تا اردیبهشت ۹۳، آیین‌نامه قانون جدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز را تصویب دولت برساند اما قانون را اجرا نکرد و به‌ گفته پورابراهیمی، برخی اعضای دولت معتقدند ...
گزارشی از دوره های آموزشی فقه بازار برای اصناف قم
قم نگار: در پی تاکید مراجع عظام تقلید به منظور ترویج فقه بازار برای اصناف مختلف جامعه مدیریت حوزه های علمیه در اقدامی تحول گرایانه تصمیم به احیای رابطه آموزشی حوزه و بازار گرفت و از چند ماه پیش اقدام ...
موردی از آنفلوانزا در قم تأیید نشد/ بستری شدن در راهرو بیمارستان
قم نگار: بیمارستان کامکار این روزها مملو از بیماران مشکوک به آنفلوانزا است اما مسئولان دانشگاه علوم پزشکی قم می‌گویند مورد قطعی از آنفلوانزا تأیید نشده است.
جزئیات آمار واردات و صادرات زیرزمینی/ فهرست کالاهای اقتصاد پنهان
قم نگار: آمارها همچنان از حجم بالای قاچاق کالا در کشور حکایت دارد و کارشناسان اقتصادی هم مبارزه همه جانبه با قاچاق- نه در زبان بلکه در عمل- را حلقه تکمیلی اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی می‌دانند.
جراحی ریه‌های کشور، چرا و چگونه؟/ کسی هوای ما را ندارد
قم نگار: ریه‌های ایران درد می‌کند. ریه همان‌جایی است که اکسیژن را وارد خون می‌کند و از طریق خون اکسیژن را به مغز و قلب می‌رساند. حال تصور کنید هوایی که وارد ریه‌ها می‌شود ناسالم! نه سمی است.
توزیع نامتوازن فضای سبز در استان قم/ وعده بهبود منظر شهری عملی می‌شود؟
قم نگار: استان قم در حالی از وضعیت خشکسالی و فرسایش خاک و در نتیجه پراکندگی ریزگرد‌ها رنج می‌برد که پوشش گیاهی و فضای سبز فقیر این مشکل را دو چندان کرده است.
گزارشی از وبینار بین المللی «رحمت از دیدگاه اسلام و مسیحیت» در قم
قم نگار: وبینار بین المللی« رحمت از دیدگاه اسلام و مسیحیت» با شرکت مهمانان حضوری و مجازی از ۱۹ کشور جهان از سوی دانشگاه مجازی المصطفی در قم برگزار شد.
حکایت کارگردانی که پشت دکور نمایش پنهان می‌شود/گدا نیستم، هنرمندم
قم نگار: بی‌مهری به تئاتر در قم موضوع جدیدی نیست اما حکایت کارگردانی که از ترس طلبکارها پشت دکور نمایشش پنهان می‌شود، بسیار غم‌انگیزتر است.
اردوی ۹۰ گرافیست کشور در قم/ وقتی هنر عامل وحدت می‌شود
قم نگار: بزرگ‌ترین کارگاه طراحی کشور با محور «وحدت» و با حضور ۹۰ گرافیست و استادان برجسته این عرصه در شهر مقدس قم برگزار شد.
جزئیات سناریوهای احتمالی بسته مزد۹۵/حقوق۱۰۲هزارتومان زیاد می‌شود
قم نگار: تنور گفتگوهای تعیین بسته مزد ۹۵ گرم شده و پیشنهادات گروه‌های مختلف در حال ارائه است. با این وجود، اگر روال سال‌های اخیر طی شود، افزایش حداقل مزد سال آینده رقمی بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان خواهد ...
ارسال ۱۵۷۰ طرح پژوهشی معلمان قمی به جشنواره معلم پژوهنده
قم نگار: همایش تجلیل از معلمان پژوهشگر استان قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در قم برگزار و از معلمان برتر عرصه پژوهش تقدیر شد.
چرا باید بین حوزه و دانشگاه وحدت باشد؟/توصیه‌ای که امام راحل ‌برای دانشگاهیان و حوز‌ویان داشتند
قم نگار: بدون شک وحدت آرمانی حوزه و دانشگاه مانند دوبال می‌تواند انقلاب اسلامی ایران را در دستیابی به اهداف خود یاری دهد.
مورینیویی‌ترین فصل زندگی دایی
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۴
قم نگار: صبای قم را بدون شک می توان شگفتی ساز این فصل لیگ برتر تا به اینجا نامید؛ تیمی در رتبه سوم جدول در هفته چهاردهم.
رهبری که تمام پسرانش شهید شدند
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۶
قم نگار: خبر دستگیری شیخ « ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعیان نیجریه و شهادت همسر، فرزند و معاونش در حمله ارتش این کشور از مهم ترین اخبار جهان اسلام است. اما شیخ زکزاکی چه کسی است؟