نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
جزئیات آمار واردات و صادرات زیرزمینی/ فهرست کالاهای اقتصاد پنهان
قم نگار: آمارها همچنان از حجم بالای قاچاق کالا در کشور حکایت دارد و کارشناسان اقتصادی هم مبارزه همه جانبه با قاچاق- نه در زبان بلکه در عمل- را حلقه تکمیلی اجرای سیاست‌های اقتصادمقاومتی می‌دانند.
جراحی ریه‌های کشور، چرا و چگونه؟/ کسی هوای ما را ندارد
قم نگار: ریه‌های ایران درد می‌کند. ریه همان‌جایی است که اکسیژن را وارد خون می‌کند و از طریق خون اکسیژن را به مغز و قلب می‌رساند. حال تصور کنید هوایی که وارد ریه‌ها می‌شود ناسالم! نه سمی است.
توزیع نامتوازن فضای سبز در استان قم/ وعده بهبود منظر شهری عملی می‌شود؟
قم نگار: استان قم در حالی از وضعیت خشکسالی و فرسایش خاک و در نتیجه پراکندگی ریزگرد‌ها رنج می‌برد که پوشش گیاهی و فضای سبز فقیر این مشکل را دو چندان کرده است.
گزارشی از وبینار بین المللی «رحمت از دیدگاه اسلام و مسیحیت» در قم
قم نگار: وبینار بین المللی« رحمت از دیدگاه اسلام و مسیحیت» با شرکت مهمانان حضوری و مجازی از ۱۹ کشور جهان از سوی دانشگاه مجازی المصطفی در قم برگزار شد.
حکایت کارگردانی که پشت دکور نمایش پنهان می‌شود/گدا نیستم، هنرمندم
قم نگار: بی‌مهری به تئاتر در قم موضوع جدیدی نیست اما حکایت کارگردانی که از ترس طلبکارها پشت دکور نمایشش پنهان می‌شود، بسیار غم‌انگیزتر است.
اردوی ۹۰ گرافیست کشور در قم/ وقتی هنر عامل وحدت می‌شود
قم نگار: بزرگ‌ترین کارگاه طراحی کشور با محور «وحدت» و با حضور ۹۰ گرافیست و استادان برجسته این عرصه در شهر مقدس قم برگزار شد.
جزئیات سناریوهای احتمالی بسته مزد۹۵/حقوق۱۰۲هزارتومان زیاد می‌شود
قم نگار: تنور گفتگوهای تعیین بسته مزد ۹۵ گرم شده و پیشنهادات گروه‌های مختلف در حال ارائه است. با این وجود، اگر روال سال‌های اخیر طی شود، افزایش حداقل مزد سال آینده رقمی بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار تومان خواهد ...
ارسال ۱۵۷۰ طرح پژوهشی معلمان قمی به جشنواره معلم پژوهنده
قم نگار: همایش تجلیل از معلمان پژوهشگر استان قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در قم برگزار و از معلمان برتر عرصه پژوهش تقدیر شد.
چرا باید بین حوزه و دانشگاه وحدت باشد؟/توصیه‌ای که امام راحل ‌برای دانشگاهیان و حوز‌ویان داشتند
قم نگار: بدون شک وحدت آرمانی حوزه و دانشگاه مانند دوبال می‌تواند انقلاب اسلامی ایران را در دستیابی به اهداف خود یاری دهد.
مورینیویی‌ترین فصل زندگی دایی
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۴
قم نگار: صبای قم را بدون شک می توان شگفتی ساز این فصل لیگ برتر تا به اینجا نامید؛ تیمی در رتبه سوم جدول در هفته چهاردهم.
رهبری که تمام پسرانش شهید شدند
۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۶
قم نگار: خبر دستگیری شیخ « ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعیان نیجریه و شهادت همسر، فرزند و معاونش در حمله ارتش این کشور از مهم ترین اخبار جهان اسلام است. اما شیخ زکزاکی چه کسی است؟
سهم ۱۱ درصدی موتورسیکلت در حمل‌ونقل شهر قم
قم نگار: موتورسیکلت یک وسیله نقلیه غیر ایمن و آسیب‌زننده به محیط زیست است که باید هر چه کمتر در شهرها از آن استفاده کرد اما ۱۱ درصد سفرهای درون شهری قم با استفاده از این وسیله صورت می‌گیرد.
نسخ بریل کتاب‌های شعر «سید حمیدرضا برقعی» رونمایی شد
قم نگار: نسخ بریل کتاب‌های شعر سید حمید رضا برقعی با عناوین «تحریرهای رود»، «رقعه»، «قبله مایل به تو» و «طوفان واژه‌ها» رونمایی شد.
عبور اتوبوس‌های دردسرساز و قطار شهری از جلسه رسمی شورای شهر قم
قم نگار: آزادسازی اتوبوس‌های نامتناسب با اقلیم قم و تها‌تر ۳۰۰ میلیارد ریالی با واگذاری تراکم شناور به پیمانکار مترو قم از جمله مهم‌ترین مصوبات جلسه یکصد وپنجاه و نهم شواری شهر قم بود.
گزارش خواندنی از دیدار  علی دایی و سید حسن خمینی در قم
قم نگار: شنبه شب شب گذشته محمدرضا کشوری فرد مدیرعامل صبای قم ،علی دایی،محمد دایی، بهزاد غلامپور،ژلکو میاچ،بهمن دهقان، کریم بهرامی رییس هیات فوتبال استان قم، عبدالصمد ابراهیمی عضو هیات مدیره باشگاه راه ...
چالش‌‌های هیات انتخاب در فیلم فجر/ فشار نیست، گاهی توصیه می‌‌کنند
قم نگار: امسال و در سی و چهارمین دوره برگزاری جشنواره فیلم فجر مقرر شده نام هیات انتخاب اعلام نشود که این موضوع فرصتی است تا چالش‌های پیش‌روی انتخاب آثار برای مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور بررسی شود.
حدیث «سلسله الذهب» مانع انحراف مردم در طول تاریخ شده است
قم نگار: حدیث «سلسله الذهب» حدیثی است که از علی بن موسی الرضا(ع) به هنگام ورودش به نیشابور نقل شده و به گفته علمای دین و اندیشه تأکید دارد که مردم فریب طاغوت زمانه را نخورند و از مسیر توحید منحرف نشوند....
چه کسی بدهی هندبالیست های صبای قم را می پردازد؟
قم نگار: بیش از سه سال است که دستمزد بازیکنان هندبال صبای قم پرداخت نشده است در حالیکه سرپرست فعلی باشگاه از پرداخت بدهی هندبالیست ها امتناع کرده است و این بدهی ها را مربوط به دورۀ مدیریت قبلی می داند....
وضعیت فروش کتاب کودک و نوجوان در قم
۱۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۱
قم نگار: فروشنده مرکز رنگین‌کمان با اشاره به این فروشگاه با مدارس می‌گوید: ای‌کاش تمام سال هفته کتاب بود. در هفته کتاب‌فروش ما سه برابر بود به‌طوری‌که تنها در یکی از مدارس بیش از سه میلیون تومان کتاب ...
روایت حال و روز این روزهای بازار خودرو/ تا عید خبری از رونق نیست
قم نگار: اگرچه سروکله اولین سری از خودروهای اعتباری با وام ۲۵ میلیون تومانی از چند روز دیگر در بازار پیدا می‌شود اما فعالان بازار می‌گویند رکود بازار خودرو سخت‌تر شده و حداقل تا عید خبری از رونق نیست.