نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
محمد دلبری و علی حاجی رضا، شهردار و مدیر کل روابط عمومی شهرداری قم.
قم نیوز: در ایام نیمه شعبان امسال، شهردار قم برای سرکشی سریع به واحدهای مختلف شهرداری مستقر در جمکران و اطراف، از موتورسیکلت استفاده می‌کرد.
:عکس روز: مقبره شیخ احمد قمی، مبلغ پر افتخار قم در تایلند
قم نیوز: شیخ احمد قمی، از مبلغان پر افتخار شیعه است که 430 سال قبل به تایلند رفت و پایه گذار تشیع در آن کشور بود. در حال حاضر مقبره وی در شهر آیوتایای تایلند، زیارتگاه بودائیان و مسلمانان است.
:عکس خبری: احمدی نژاد یک لیوان آب قم را پس از افتتاح رسمی طرح آب شیرین قم می‌نوشد
قم نیوز: رییس جمهور، محمد احمدی نژاد، که برای افتتاح پروژه تاریخی آب شیرین قم به قم سفر کرده بود، یک لیوان آب قم را برای امتحان نوشید و سپس گفت که این آب از آب محله‌شان در تهران بسیار بهتر است.
استاندار قم، کرمرضا پیریایی در کنار محمود احمدی نژاد، رییس جمهور و محمد شریف ملکزاده، رییس سازمان میراث فرهنگی کشور در همایش تجلیل از خادمین سفرهای نوروز 1392.
قم نیوز: استاندار قم، کرمرضا پیریایی، در صف اول برگزاری همایش تجلیل از خادمین سفرهای نوروزی در کنار رییس جمهور و محمد شریف ملکزاده، رییس سازمان میراث فرهنگی کشور، حضور یافت.
تست فشار خون آیت الله العظمی مکارم شیرازی توسط دکتر حجازی، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت هفته سلامت، فروردین 1392.
قم نیوز: شعار امسال هفته سلامت، مبارزه با بیماری فشار خون است. به همین مناسبت، در اقدامی نمادین، آیت الله العظمی مکارم شیرازی توسط دکتر حجازی، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم مورد تست فشار خون قرار گرفته است....
:عکس خبری: دیدار آیت الله العظمی سبحانی با رییس دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت هفته سلامت
قم نیوز: رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی قم به مناسبت هفته سلامت با آیت الله العظمی سبحانی دیدار و گفتگو کردند.
:عکس خبری: بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از تمرین تیم فوتسال النفط الاوسط عراق
قم نیوز: وحید وزیری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم از اردوی تیم فوتسال النفط عراق، که در مجموعه ورزشی کارگران استان قم حضور دارند، بازدید کرد و با سر مربی این تیم دیدار و گفتگو کرد.
نصب المان قم، حرم اهل بیت (علیهم السلام) در قم
قم نیوز: شهر قم، آشیانه آل محمد است و به حرم اهل بیت (علیهم السلام) مشهور است.
:عکس روز: رایحه خوش ایام الله دهه فجر در شهر قم
قم نیوز: تبلیغات شهری قم در ایام الله دهه فجر، رایحه خوش روزهای فجر انقلاب اسلامی را به شهر دمیده است.
:عکس روز: آیا خدا را به اندازه کودکی 5 ساله باور نداریم؟
قم نیوز: هیات امناء حسینه شهدا واقع در خیابان صفائیه قم، چند وقتی است که به صورت منظم، تابلو نوشته های جالبی را بر دیوار بیرونی این حسینه نصب می کنند. عکس روز قم نیوز، یکی از این تابلوها را نشان می دهد....
المان 19 دی که در خیابان 19 دی قم نصب شده است.
قم نیوز: به همت سازمان زیباسازی شهرداری قم، المان 19 دی در خیابان 19 دی برای گرامی‌داشت حماسه 19 دی مردم قم نصب گردیده است.
:عکس روز: جلوه‌ای از عشق و ارادت مردم قم به رهبر معظم انقلاب
قم نیوز: مردم انقلابی قم در دیدار سالانه خود با رهبر انقلاب که هر ساله، 19 دی ماه برگزار می‌شود، عشق و ارادت خود به ولایت را به ساده‌ترین شکل‌های ممکن به نمایش می‌گذارند.
:عکس روز: اربعین سرور و سالار شهیدان، امام حسین(ع)
قم نیوز: چهل منزل از عاشورای حسینی گذشته است و حالا به اربعین سرور و سالار شهیدان، امام حسین(ع) رسیده‌ایم.
:عکس خبری: پارک وسایل نقلیه در خیابان تازه ساخته شده بیگدلی
قم نیوز: علی‌رغم که با تلاش بی وقفه شهرداری قم، امتداد خیابان بیگدلی در خیابان صفائیه قم، در حال بازگشایی است، شهروندان قمی، با پارک بدون نظم خودروهای خود در پارکینگ سابق، باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم ...
حرکت دسته‌های عزاداری در قم. عکس از: قم نیوز.
قم نیوز: دسته‌های عزاداری امروز در شهر قم به عزاداری پرداختند و به سمت حرم مطهر حرکت کردند.
باجه تلفن راه دور که توسط شهرداری قم به آکواریوم تبدیل شده است. عکس از: قم نیوز.
قم نیوز: خلاقت و ابتکار برای زیباسازی شهر قم، چندی است که در سطح شهر به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است. تزیین معابر با طرح‌های ابتکاری مانند تبدیل باجه تلفن به آکواریوم در برخی میادین قم، از جمله ...
در چوبی نصب شده در خیابان 19 دی قم
قم نیوز: شهرداری قم در حرکتی شایسته تقدیر، اقدام به نصب المان های جدید شهری در قم کرده است که به تازگی یکی از آنها در ابتدای خیابان 19 دی قم نصب شده است.
ادامه تیرگذاری پروژه مونوریل قم.
قم نیوز: با ادامه عملیات تیرگذاری مونوریل قم، تعداد تیرهای نصب شده به 20 عدد بالغ شده است و تیرگذاری با سرعت 3 تیر در روز ادامه دارد.