نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
پروژه خودساخته تبلیغاتی در اربعین امسال
قم نیوز: شکوه و عظمت و قدرت راهپیمایی اربعین دشمن را عصبانی و مستأصل کرده است.
کل شهرهای کشور بهره مند از اعتبارات شهرهای زیارتی!
قم نیوز: اگر چه مجلس شورای اسلامی اعتبارات ماده 12 را برای سه شهر زائرپذیر مهم ایران، قم، مشهد و شیراز در نظر گرفته است اما اعتبارات مذکور در سال‌های اخیر بین همه استان‌ها تقسیم شده است.
دل نوشته‌ای به مناسبت سالگرد ارتحال استاد سید علی اکبر پرورش
قم نیوز: استاد بزرگ عرفان و سخن، حضرت آقای سید علی‌اکبر پرورش پیوسته خود را «مسافر» این جهان می‌دانست و لذا هیچ تعلق خاطری به مظاهر دنیوی نداشت و همه دنیا و مافی‌ها را «متاع قلیل» می‌دید و همواره در فکر ...
ضرورت جداسازي آب شرب از آب خام در استان قم
قم نیوز: استاندار قم در یادداشتی بر اهمیت جداسازی آب شرب از آب خام در قم تاکید کرده است.
عکس تزئینی است.
۱۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۷
قم نیوز: سینما تربیت قم که یکی از سه سینمای فعال قم است، با کمبود امکانات رفاهی و نیاز شدید به بازسازی و تجهیز مواجه است
آموزش و پرورش قم صورت مسئله را پاک کرد!
۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۵
قم نیوز: آموزش و پرورش قم به تازگی به مدارس ابلاغی مبنی بر عدم مسئولیت این اداره کل در مورد سرویس مدارس کرده است، ابلاغی که خانواده ها را در نگرانی فرو برده است.
ماجرای «یا زهرا» گفتن استاد پرورش در بستر بیماری
قم نیوز: استاد پرورش یکی از کسانی بود که پیوندهای عمیق با مادر خود یعنی حضرت زهرا(س) داشت و در چنین ایامی بسیار محزون و سوگوار بود و در مصائب این بانوی بزرگوار اسلام بسیار اشک می‌ریخت.
اهمیت "ولایت" از نگاه استاد پرورش
۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۷
قم نيوز: بخش بیست و ششم از خاطرات استاد پرورش به قلم مرتضی نجفی قدسی به اهمیت "ولایت" از نگاه استاد پرورش اشاره دارد که زیر می خوانید:
آثار اجتماعی "عمل صالح" از دیدگاه استاد پرورش
قم نیوز: بخش بیست و پنجم از خاطرات استاد پرورش به قلم مرتضی نجفی قدسی به آثار اجتماعی عمل صالح از دیدگاه استاد پرورش اشاره دارد که زیر می خوانید:
«عبودیت» از دیدگاه  استاد پرورش
۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۹
قم نیوز: بخش بیست و سوم از خاطرات استاد پرورش به قلم مرتضی نجفی قدسی به شرح زیر است:
مفهوم « عمل صالح » از دیدگاه استاد پرورش
قم نیوز: بخش بیست و چهارم از خاطرات استاد پرورش به قلم مرتضی نجفی قدسی به شرح زیر است:
استاد پرورش در مقام دعا و تضرع
۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۵
قم نیوز: استاد پرورش در طول اوقات به یاد خدا بود و این موضوع در وجود او نهادینه شده بود،حتی هنگامی که مشغول کارهای روزمره و شخصی هم بود از یاد خدا غافل نبود و این دلبستگی به پروردگار عالم که محبوب جهان ...
علاقه متقابل استاد پرورش و مرحوم ميرزا اسماعيل دولابي
قم نیوز: دیروز پس از تحریر این مطالب، در گفتگویی با یکی از دوستان ، هنگامی که عرض کردم بنده متنی را در ارتباط با استاد پرورش و مرحوم دولابی تهیه کرده ام ، وی گفت که اتفاقا، نهم بهمن ماه سالروز ارتحال ...
ادبیات عرفانی و ذکر خیر استاد پرورش از عزرائیل
قم نیوز: استاد پرورش می گفت: «عزیزان، حضرت عزرائیل ملک زیبایی است، خیلی خوشگل است و اصلا ترس ندارد، او خیلی عزیز است» و طوری از او تعریف می‌کردند که انسان تصور می‌کرد ایشان عزرائیل «ملک الموت» را دیده ...
مردم و خبرنگاران، نامحرمان جلسه‌های غیر علنی شورای شهر قم
قم نیوز: شورای اسلامی شهر قم در رویه اخیر خود، جلسات خود را بدون حضور خبرنگاران و به شکل غیر علنی برگزار می کند و به واقع، مردم دیگر از آنچه در این شورا می گذرد، با خبر نمی شوند.
سید مرتضی اسماعیلی طبا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، مهرماه 1392.
قم نیوز: ادبیات دستوری مدیرکل ارشاد قم خطاب به رسانه ها، این شائبه را در ذهن ایجاد کرده است که جایگاه اداره کل ارشاد قم به مرتبه تعیین تکلیف برای رسانه ها رسیده است!
میراث فرهنگی قم: یک سازمان، یک پست، دو مدیر!
قم نیوز: در حالی که حکم مدیریت جدید اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم صادر شده است، مدیر قبلی این اداره، از کنار رفتن امتناع می‌کند.
کیوسک‌های مطبوعاتی هم درد نان دارند
قم نیوز: کیوسک‌داران نمی‌توانند تنها با فروش روزنامه و اقلام فرهنگی مخارخ زندگی خود را تامین کنند و نیازمند حمایت‌های مسئولین هستند و فقط با حمایت مسئولین می‌توان شرایطی فراهم کرد که یک کیوسک‌دار تنها ...
قم منتظر انتخاب شهردار است
۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۲
قم نیوز: با گذشت نزدیک به یک ماه از آغاز به کار شورای شهر قم، هنوز شهردار قم مشخص نشده است.
قهرمان‌بازی‌های زنانه در دنیای مردان
۲۵ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۷
قم‌نیوز: زمانی که از یک زن به عنوان ریحانه یاد می‌شود بنابراین قهرمان‌بازی و ورود به شغل‌های مردانه معنی خوشایندی ندارد و با شأن و جایگاه زن منافات دارد.