نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
مردم و خبرنگاران، نامحرمان جلسه‌های غیر علنی شورای شهر قم
قم نیوز: شورای اسلامی شهر قم در رویه اخیر خود، جلسات خود را بدون حضور خبرنگاران و به شکل غیر علنی برگزار می کند و به واقع، مردم دیگر از آنچه در این شورا می گذرد، با خبر نمی شوند.
سید مرتضی اسماعیلی طبا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، مهرماه 1392.
قم نیوز: ادبیات دستوری مدیرکل ارشاد قم خطاب به رسانه ها، این شائبه را در ذهن ایجاد کرده است که جایگاه اداره کل ارشاد قم به مرتبه تعیین تکلیف برای رسانه ها رسیده است!
میراث فرهنگی قم: یک سازمان، یک پست، دو مدیر!
قم نیوز: در حالی که حکم مدیریت جدید اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم صادر شده است، مدیر قبلی این اداره، از کنار رفتن امتناع می‌کند.
کیوسک‌های مطبوعاتی هم درد نان دارند
قم نیوز: کیوسک‌داران نمی‌توانند تنها با فروش روزنامه و اقلام فرهنگی مخارخ زندگی خود را تامین کنند و نیازمند حمایت‌های مسئولین هستند و فقط با حمایت مسئولین می‌توان شرایطی فراهم کرد که یک کیوسک‌دار تنها ...
قم منتظر انتخاب شهردار است
۲ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۲
قم نیوز: با گذشت نزدیک به یک ماه از آغاز به کار شورای شهر قم، هنوز شهردار قم مشخص نشده است.
قهرمان‌بازی‌های زنانه در دنیای مردان
۲۵ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۷
قم‌نیوز: زمانی که از یک زن به عنوان ریحانه یاد می‌شود بنابراین قهرمان‌بازی و ورود به شغل‌های مردانه معنی خوشایندی ندارد و با شأن و جایگاه زن منافات دارد.
از پیکان تا 206 دنبال یه لقمه نان
۱۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۴۱
قم نیوز، مردم همه جا پوالاشونو خرج می‌کنن تا می‌خوان به این تاکسی‌های بیچاره پول بدن زورشون میاد نمی‌دونم چرا؟
آزمودن دوباره عابدینی پور، خطاست!
۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۸
قم نیوز: شهردار سابق قم، مهندس عابدینی پور در حالی تیغ انتقاد را به عملکرد شهرداری کشیده است که دوران شهرداری و استعفای وی با سوالات اساسی ای روبروست!
احداث پارک بزرگ جنگلی ثامن الائمه(ع) در قم 30 درصد پیشرفت داشته است
قم نیوز: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری قم گفت: احداث پارک بزرگ جنگلی ثامن الائمه(ع) در قم 30 درصد پیشرفت داشته است.
وقتی زوزه سگ‌های ولگرد نوای دلنشین خروس را بی‌معنا می‌کند
قم نیوز: وجود سگ‌های ولگرد در پردیسان آسایش مردم را بر هم زده و مردم این منطقه مجبورند شب تا صبح به صدای پارس کردن‌های پی درپی این حیوان گوش فرا دهند.
استاندار قم توهین دانمارکی ها به پیامبر اسلام را فراموش کرده است!
قم نیوز: در حالی که هنوز پرونده توهین کاریکاتوریست های دانمارکی به ساحت پیامبر اسلام(س) باز است، استاندار قم در اقدامی سوال برانگیز با سفیر دامارک در ایران دیدار و گفتگو کرده است!
خلأ هماهنگي و فرهنگ سازي در برخورد با تكدي‌گري
قم نیوز: روزي كه مسيرم به سمت حرم بود كودكي كه برق التماس در نگاهش مجذوبم كرده بود به سمتم دويد و زير دست و پايم وول مي‌خورد تمام مدت دعا مي‌كرد «ايشالا دست به هر چه مي‌زني طلا بشه، ايشالله زندگيت پربركت ...
روش صحیح تغذیه در ماه رمضان
۲۴ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۸
قم نیوز: روش صحیح تغذیه در ماه رمضان یکی از موارد مهمی است که لازم است مورد توجه قرار گیرد تا از عوارض جسمی و یا عصبی جلوگیری شود
رمضان؛ بحر فیض و احسان است
۲۰ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۵
قم نیوز: هلال ماه رویت شد و سرزمین من باردگر میزبان رمضان است. ماهی است مبارک که زمین و آسمان را سعادت می دهد و خوشا به حال مهمانان پذیرفته شده درگاه حق.
روزه یک کلاس تربیتی، اجتماعی است
۱۹ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۸:۴۵
قم نیوز: آیت‌الله صافی گلپایگانی در نوشتاری عنوان کرد: ذکر فواید و حکمت‌های اجتماعی روزه نشان می‌دهد که روزه یک کلاس تربیتی، اجتماعی و عملی و تعلیم سلوک و معاشرت هر چه بهتر و منزه‌تر و انسانی‌تر است.
اعتیاد جرم یا بیماری؟
۱۳ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۲
قم نیوز: اعتياد نوعي بيماري رواني تکرار شونده است که فرد معتاد عليرغم تمام عوارض مصرف داروي مخدر ، آن را ابتياع و بدون اراده مصرف مي کند .
خط A قطارشهري
۱۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۴
قم نیوز: هرگاه سخن از قطار شهري به ميان مي‌آيد مردم قم اكثرا به ياد ستون‌هاي بتوني مي‌افتند كه به تعداد فراوان در رودخانه قد علم كرده‌اند.
مشکلات شهرداری منطقه 6 از نگاه مردم
۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۹
قم نیوز: با نگاهی به عملکرد شهرداری منطقه 6 قم طی دو سال اخیر، شاهد تغییرات مطلوبی در حوزه شهرسازی و خدمات شهری هستیم که نمود آن در سطح منطقه کاملا محسوس است.
تقدیر آبکی و گزینشی از رسانه‌ها در قم
قم نیوز: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم باز هم بی اعتنایی به خبرنگاران و اصحاب قلم را تکرار کرد.
وسيله اي به نام موتور سيکلت
۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۰۷
قم نیوز: موتور سيکلت به علت ارزاني قيمت، مصرف کم سوخت، قابليت مانور بالا و فضاي کمي که از سطح معابر اشغال مي کند، از اهميت ويژه اي برخوردار است.