نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
من فقط با «عباس» عشق می‌کنم!
۲۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۲
قم نیوز: تقدیم به «امیرحسین مقصودلو» بابت اثری که در مدح شهدای هسته‌ای خواند
حرمت دین و حریم مراجع معظم را حفظ کنیم
قم نیوز: اگر در موضوع فیلم روز رستاخیز تنها یکی از مراجع معظم تقلید موضع داشتند، برای محل تأمل کفایت می‌کرد، حال که قاطبه مراجع معظم تقلید موضع مخالفت دارند، این چه اصراری است که حرف آنها را گوش نمی‌کنیم ...
برقراری امنیت و رفاه نسبی؛ پیش نیازهای تحقق عدالت علوی
قم نیوز: با سیری در سیره حکومت داری حضرت علی(ع) به خوبی درمی‌یابیم که اساساً تامین امنیت و رفاه برای افراد جامعه اسلامی از جمله لوازم تحقق رشد و کمال انسانی است.
کنکاشی در رابطه دین و حمایت از تولیدات داخلی/ راهکارهای دینی حمایت از تولید ملی
قم نیوز: واقعیت آن است که وجود درک درست از خصوصیات جامعه ی مورد مطالعه-یا مدیریت-؛ اثرات سوء ناشی از اجرای برنامه های نادرست در ابعاد فرهنگی و ... را کاهش خواهد داد.
حجت الاسلام صالحی منش، استاندار سابق فم در سفر یادگار امام راحل به استان گلستان.
قم نیوز: با استعفای حجت الاسلام و المسلمین صالحی منش از استانداری قم، می‌توان این پرسش را مطرح کرد که چرا از ابتدا وی به عنوان استاندار قم منصوب شد و آیا امکان تکرار یک انتصاب اشتباهی دیگر وجود ندارد؟
تک مضرابی برای کالای ایرانی
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۳
قم نیوز: از هم اکنون بیایید واقعا همدل و همزبان باشیم و موانع تولید داخل و استفاده از کالای ایرانی را مرتفع سازیم.
دلنوشته ای در بزرگداشت ۱۷۵ رفیق مهاجر
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰
قم نیوز: هر کس انسان را عامدانه به قتل برساند ، مجازاتش آتش جهنم است که در آن برای همیشه معذب خواهد بود و غضب و لعنت الهی بر او خواهد بود و عذابی بسیار شدید را برای او مهیا و آماده می سازد. )سوره نساء ...
سوء استفاده موسسات مالی و اعتباری از اسماء مقدس و نام های اهل بیت(ع)
قم نیوز: ای کاش از روز نخست با این موسسات که همانند قارچ پدیدار شده اند برخورد می شد و بگذارند حرمت این نامها و اسماء الهی حفظ شود تا خدای ناکرده با سوء عملکردشان موجب بدبینی مردم نشوند.
چه کسی به استاندار قم برای انجام فعالیت‌هاش کمک می‌کند؟
قم نیوز: در حالی که در مقابل نام استاندار قم در سایت وزارت کشور، اسم حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق صالحی منش نوشته شده است، به نظر می‌رسد فرزند وی نقش پر رنگی در کمک به پدر دارد.
نیمه شعبان زمانی برای چراغانی دل‌ها
۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۷
قم نیوز: فرصت نیمه شعبان می گذرد. تنها برای من نیست که فرصت نیمه شعبان می‌گذرد بلکه برای دیگران هم هر سال، یکی از شمار تولدهایی که می‌توانند در آن دلشان را تغییر دهند، رد می‌شود.
لزوم مبارزه جدی با مفاسد موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز
قم نیوز: بانک مرکزی هیچ واکنشی در قبال موسسه های مالی اعتباری متخلف نداشته است و طوری رفتار می کند که اصلا هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد.
«برخی افراد» را به مردم معرفی کنید!
۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۳
قم نیوز: سخنان رئیس سابق شورای اسلامی شهر قم در یکصد و بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر قم در معرفی «برخی افراد» به عنوان مسئول تجمعات اخیر کارکنان فضای سبز شهرداری قابل تامل است.
چرا شورای شهر قم بر سر انتخاب شهردار لجبازی می‌کند؟
قم نیوز: اگر چه امسال رهبر معظم انقلاب اسلامی مردم و دولت را به همزمانی و همدلی توصیه کردند، اما شورای اسلامی شهر قم به خلاف نظر ایشان، بر سر انتخاب شهردار دست به حرکتی غیر قانونی زده است.
آیا در مذاکرات فعلی استقلال، عزت ملی و حقوق ملت ایران حفظ می شود؟
قم نیوز: تنها خروجی نشستهایی که طی دو سال بر قرار شده یک توافقنامه ژنو و دیگری بیانیه لوزان، که در هر دو شاهد این هستیم که ما باید اعتماد طرف مقابل را جلب کنیم و این یعنی ما به طرف مقابل اعتماد کامل داریم! ...
شعر آیت‌الله صافی در وصف حضرت زینب(س)
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۵
قم نیوز: یکی از مراجع عظام تقلید در یادداشتی به مناسبت وفات حضرت زینب(س) گفت: در دنیای کنونی، مردان و بانوان، همه به فراگرفتن درس در مکتب بزرگ حضرت زینب کبری علیهاالسلام و احقاق حق و پیام‌های حیات و سیره ...
آیا یمن ویتنام عربستان می‌شود؟
۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۸
قم نیوز: عربستان سعودی با تشکیل ائتلافی شکننده، به یمن حمله کرده است، اما به نظر می‌رسد این حمله سرانجام دلخواه را برای سلطان تازه به تخت رسیده سعودی ندارد.
پاسخ رهبر انقلاب به ۱۱ پرسش درباره مسئله هسته‌ای
قم نیوز: به مناسبت بیانات مهم رهبر انقلاب درباره مسئله هسته‌ای در روز ولادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به یازده پرسش درباره مسئله‌ی هسته‌ای با استفاده از بیانات رهبر انقلاب ...
شورای شهر قم به دنبال شهرداری "بله قربان‌گو" است
قم نیوز: پس از محمد دلبری، شهردار مستعفی قم، به نظر می‌رسد شورای اسلامی شهر قم به دنبال کسی است که بیشتر به حرف‌های شورا گوش بدهد.
:گزارش تصویری: نشست خبری رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)
قم نیوز: نشست خبری آیت الله جواد فاضل لنکرانی، رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار امروز در قم برگزار شد.
شبهه شرعی سفر عمره!
۲۳ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۷
قم نیوز: آیت‌الله رسولی محلاتی فرزندشان چهار سال سفیر جمهوری اسلامی ایران در عربستان بود و در طول این مدت یک بار هم به حج مشرف نشد و اظهار می داشت شبهه شرعی دارم.