نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
سخنی با برادر متعهد و انقلابی جناب آقای حسین شریعتمداری
قم نگار: آیا اگر امر دایر باشد که جهت‌گیری پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری را در مورد جمع بندی مذاکرات بپذیریم یا نوشته جنابعالی (حسین شریعتمداری) را، به‌نظر کدام را باید انتخاب کنیم؟
دیپلماسی شهری در دوران پساتوافق/ ویکتور گروئن به روز شده
قم نگار: رئیس کمیته نظارت شورا در یادداشتی راه گذر از مشکلات کلانشهر تهران در دوران پسا توافق را استفاده از تجربه سایر کشورها در دیپلماسی شهری، سوق دادن سرمایه خارجی و داخلی به سمت عمران و...، دانست.
پاسخی به اظهارات وزیر ارشاد در خصوص فیلم رستاخیز
قم نگار: مرتضی نجفی قدسی در یادداشتی با عنوان «پاسخی به اظهارات وزیر ارشاد در خصوص فیلم رستاخیز» مطالبی را متذکر شد و اعلام کرد: همانطور که قبلاً هم گفته‌ایم این فیلم هیچ راه حلی جز اعلام رضایت مراجع ...
نقض صریح برجام؛ وزارت خارجه واکنش جدی نشان بدهد
قم نگار: هنوز یک ماه هم از انتشار متن توافق جامع میان ایران و گروه ۱+۵ با عنوان برجام نمی‌گذرد که آمریکایی‌ها مجددا دست به تحریم جدید علیه ایران زدند؛ تحریم‌هایی که قطعا باید با واکنش جدی وزارت امور خارجه ...
راه حل فیلم رستاخیز چیست؟!
۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۱
قم نیوز: اکران فیلم رستاخیز هیچ راه حلی جز اصلاح موارد مورد درخواست مراجع معظم تقلید را ندارد و مشخصاً تصویر چهرۀ حضرت ابوالفضل (ع) بایستی به شکلی نامعلوم و نورانی نشان داده شود و تصویری به عنوان سیمای ...
هنوز جوهر توافق خشک نشده...
۲۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۸
قم نیوز: اکنون پیش‌نویس یک قطعنامه روی میز شورای امنیت است – و می‌گویند امروز درباره آن رای‌گیری خواهد شد- که قبل از هر چیز برجام را به طرز مضحکی نادیده می‌گیرد و نقض می‌کند.
من فقط با «عباس» عشق می‌کنم!
۲۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۲
قم نیوز: تقدیم به «امیرحسین مقصودلو» بابت اثری که در مدح شهدای هسته‌ای خواند
حرمت دین و حریم مراجع معظم را حفظ کنیم
قم نیوز: اگر در موضوع فیلم روز رستاخیز تنها یکی از مراجع معظم تقلید موضع داشتند، برای محل تأمل کفایت می‌کرد، حال که قاطبه مراجع معظم تقلید موضع مخالفت دارند، این چه اصراری است که حرف آنها را گوش نمی‌کنیم ...
برقراری امنیت و رفاه نسبی؛ پیش نیازهای تحقق عدالت علوی
قم نیوز: با سیری در سیره حکومت داری حضرت علی(ع) به خوبی درمی‌یابیم که اساساً تامین امنیت و رفاه برای افراد جامعه اسلامی از جمله لوازم تحقق رشد و کمال انسانی است.
کنکاشی در رابطه دین و حمایت از تولیدات داخلی/ راهکارهای دینی حمایت از تولید ملی
قم نیوز: واقعیت آن است که وجود درک درست از خصوصیات جامعه ی مورد مطالعه-یا مدیریت-؛ اثرات سوء ناشی از اجرای برنامه های نادرست در ابعاد فرهنگی و ... را کاهش خواهد داد.
حجت الاسلام صالحی منش، استاندار سابق فم در سفر یادگار امام راحل به استان گلستان.
قم نیوز: با استعفای حجت الاسلام و المسلمین صالحی منش از استانداری قم، می‌توان این پرسش را مطرح کرد که چرا از ابتدا وی به عنوان استاندار قم منصوب شد و آیا امکان تکرار یک انتصاب اشتباهی دیگر وجود ندارد؟
تک مضرابی برای کالای ایرانی
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۳
قم نیوز: از هم اکنون بیایید واقعا همدل و همزبان باشیم و موانع تولید داخل و استفاده از کالای ایرانی را مرتفع سازیم.
دلنوشته ای در بزرگداشت ۱۷۵ رفیق مهاجر
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰
قم نیوز: هر کس انسان را عامدانه به قتل برساند ، مجازاتش آتش جهنم است که در آن برای همیشه معذب خواهد بود و غضب و لعنت الهی بر او خواهد بود و عذابی بسیار شدید را برای او مهیا و آماده می سازد. )سوره نساء ...
سوء استفاده موسسات مالی و اعتباری از اسماء مقدس و نام های اهل بیت(ع)
قم نیوز: ای کاش از روز نخست با این موسسات که همانند قارچ پدیدار شده اند برخورد می شد و بگذارند حرمت این نامها و اسماء الهی حفظ شود تا خدای ناکرده با سوء عملکردشان موجب بدبینی مردم نشوند.
چه کسی به استاندار قم برای انجام فعالیت‌هاش کمک می‌کند؟
قم نیوز: در حالی که در مقابل نام استاندار قم در سایت وزارت کشور، اسم حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق صالحی منش نوشته شده است، به نظر می‌رسد فرزند وی نقش پر رنگی در کمک به پدر دارد.
نیمه شعبان زمانی برای چراغانی دل‌ها
۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۷
قم نیوز: فرصت نیمه شعبان می گذرد. تنها برای من نیست که فرصت نیمه شعبان می‌گذرد بلکه برای دیگران هم هر سال، یکی از شمار تولدهایی که می‌توانند در آن دلشان را تغییر دهند، رد می‌شود.
لزوم مبارزه جدی با مفاسد موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز
قم نیوز: بانک مرکزی هیچ واکنشی در قبال موسسه های مالی اعتباری متخلف نداشته است و طوری رفتار می کند که اصلا هیچ مسئولیتی در این خصوص ندارد.
«برخی افراد» را به مردم معرفی کنید!
۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۳
قم نیوز: سخنان رئیس سابق شورای اسلامی شهر قم در یکصد و بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر قم در معرفی «برخی افراد» به عنوان مسئول تجمعات اخیر کارکنان فضای سبز شهرداری قابل تامل است.
چرا شورای شهر قم بر سر انتخاب شهردار لجبازی می‌کند؟
قم نیوز: اگر چه امسال رهبر معظم انقلاب اسلامی مردم و دولت را به همزمانی و همدلی توصیه کردند، اما شورای اسلامی شهر قم به خلاف نظر ایشان، بر سر انتخاب شهردار دست به حرکتی غیر قانونی زده است.
آیا در مذاکرات فعلی استقلال، عزت ملی و حقوق ملت ایران حفظ می شود؟
قم نیوز: تنها خروجی نشستهایی که طی دو سال بر قرار شده یک توافقنامه ژنو و دیگری بیانیه لوزان، که در هر دو شاهد این هستیم که ما باید اعتماد طرف مقابل را جلب کنیم و این یعنی ما به طرف مقابل اعتماد کامل داریم! ...