نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
آیت الله مکارم شیرازی: همه باید رئیس جمهور منتخب را یاری کنند
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۲
قم نيوز: یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: همه مردم با هر گرایش سیاسی که دارند بعد از انتخابات باید رئیس جمهور منتخب را یاری کنند.
آیت الله العظمی جوادی آملی هنگام رای گیری مطرح کردند: حضور در انتخابات عبادت است
قم نيوز: حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که کار و رفتار مردم و حضور در انتخابات عبادت است، اظهار داشتند: امیدواریم آنچه از صندوق رای در می آید به مصلحت نظام و مورد رضایت حضرت ولی عصر(عج) باشد.
آیت الله امینی: انتخابات همواره مورد رصد کشورهای دیگر است/ پرهیز از دادن رأی سفید
قم نيوز: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات ایران همواره مورد رصد کشورهای دیگر است و حضور پرشور مردم باعث یأس دشمنان می‌شود.
امام جمعه قم: رشد کشور در گرو حضور حداکثری و انتخابات آگاهانه است/ بدخواهان شکوه حضور ملت را نظاره کنند
قم نيوز: امام جمعه قم با اشاره به اینکه رشد کشور در گرو حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه است، گفت: باید بعد از انتخابات همه به منتخبین کمک کنند.
بر اساس اعلام وزیر کشور؛ زمان اخذ رای تا ساعت 23 تمدید شد
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳
قم نيوز: با دستور وزیر کشور زمان اخذ رای در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهورى و پنجمین دوره شورهاى اسلامی شهر و روستا تا ساعت 23 تمدید شد.
آیت‌الله گرامی: مردم با شرکت در انتخابات قدرت و نشاط ملی را نشان دهند
قم نيوز: استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: امیدوارم همه مردم با شرکت در انتخابات قدرت ملی و نشاط ملی را نشان دهند.
توهین وزیر دولت تدبیر و امید به هنرمندان
قم نيوز: این موضوع بسیار مهم است که باید شعور و فهم هنرمند کشور را به رسمیت بشناسیم و نباید هنرمندی که برای کشور با زحمتش فرهنگ سازی می کند را آدم خودمان در جامعه معرفی کنیم.(هنرمندان کشورفارغ از این ...
با شرکت در انتخابات رقم خورد؛ سیل خروشان مردم قم در جشن وحدت و همدلی/ دریایی از انگشت‌های آبی
قم نيوز: همزمان با آغاز رأی گیری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر، مردم قم از همان ساعات اولیه پای صندوق‌های رأی رفتند تا بار دیگر نویدی از همدلی و وحدت را به ارمغان آورند.
آیت‌الله اعرافی: ملت فردای انتخابات رفاقت را جایگزین رقابت می‌کند
قم نيوز: مدیر حوزه‌های علمیه گفت: ملت ما به این رشد رسیده که در جای خود رقابت داشته و فردای انتخابات رفاقت داشته باشد و ملت شرایط حساس کنونی را به خوبی درک می‌کند.
با شرکت در انتخابات؛ مردم سنگ تمام گذاشتند/ همه برای اسلام و ایران آمدند
قم نيوز: حال وهوای شهر قم متفاوت از همیشه بود، برعکس جمعه‌های دیگر مردم مانند خون در رگ‌های شهر جاری بودند.
در تقدیر از حماسه امروز ملت در پای صندوق های رای؛ موعدِ تجلی دوباره هیبت عظیم ایران اسلامی
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰
قم نيوز: هر کس با هر سلیقه ای که در انتخابات شرکت می کند، بی گمان مدافع ایران و حامی نظامی است که خون های مطهر بسیاری برای آن ریخته شده و امروز بی شک موعدِ تجلی دوباره هیبت عظیم ایران اسلامی در چشم جهانیان ...
ذوالنور: کاندیداها پس از انتخابات در کنار هم به فکر خدمت به مردم باشند
قم نيوز: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: تا امروز در انتخابات عرصه رقابت بین کاندیداها بوده و از فردا با مشخص شدن محصول صندوق‌ها، همه باید کنار هم به فکر خدمت به مردم باشند.
اطلاعیه شماره (28) ستاد انتخابات کشور، نسبت به ممهور نمودن تعرفه و برگ رأی‌ به مهر اجرایی و نظارت انتخابات دقت لازم صورت گیرد
قم نيوز: اطلاعیه شماره (28) ستاد انتخابات کشور آمده است؛ نسبت به ممهور نمودن تعرفه و برگ رأی‌های انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و اولین میاندوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مهر ...
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران: رئیس جمهور منتخب باید به فکر ضعفا باشد
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵
قم نيوز: امام جمعه موقت تهران گفت: کسی که برای تصدی امور در ۴ سال آینده در رأس قوه مجریه انتخاب می‌شود،‌ باید فعال، صالح و به فکر ضعفا باشد.
بر اساس اعلام وزیر کشور
زمان اخذ رای تا ساعت ٢٠ تمدید شد
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۳
قم نيوز: با دستور وزیر کشور زمان اخذ رای در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهورى و پنجمین دوره شورهاى اسلامی شهر و روستا تا ساعت ٢٠ تمدید شد.
در اطلاعیه ستاد رئیسی مطرح شد، رئیس السادات همان «رئیسی» است
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۵
قم نيوز: ستاد رسمی رئیسی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در حالی که شورای نگهبان و وزارت کشور مطابق رویه انتخابات گذشته توافق کرده بودند که مقابل نام خانوادگی کاندیداها شهرت آنها نیز درج شود، در بسیاری ...
پارک خودروهای حاوی تصاویر کاندیداها در نزدیک شعب اخذ رای تخلف است
قم نيوز: رئیس پلیس امنیت نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: پارک خودروهای حاوی تصاویر کاندیداها در نزدیک شعب اخذ رای تخلف است.
امام جمعه قم: بعد از انتخابات همه باید به قانون تمکین کنند/ دشمن مأیوس می‌شود
قم نيوز: امام جمعه قم با بیان اینکه امروز عبادت بزرگ پیش روی ما است و همه باید در انتخابات شرکت کنند، گفت: بعد از انتخابات همه باید به قانون تمکین کنند.
رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان قم: مردم زمان اخذ رأی را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند
قم نيوز: رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان قم از مردم خواست که زمان اخذ رأی را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند.
آیت‌الله فقیهی: حضور مردم در صحنه اقتدار ملی را تقویت می‌کند
قم نيوز: عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه حضور مردم در صحنه اقتدار ملی را تقویت می‌کند گفت: افرادی که به امنیت کشور و مملکت فکر می‌کنند و به آرامش نیازمند هستند باید درانتخابات مشارکت داشته ...