نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
15درصد اختلاف دریافتی شاغلان و بازنشستگان
قم نیوز: امیرآبادی گفت:افراد بعد از اینکه بازنشسته می‌شوند میزان دریافتی آن‌ها بسیار کاهش می‌یابد که این موضوع در زندگی آنان مشکلاتی را به وجود آورده است.
طاهريان رئيس هیأت‌‌ ژيمناستيك قم شد
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰
قم نیوز: علي طاهريان با راي اعتماد اعضاي مجمع انتخابات هیأت‌‌ ژيمناستيك استان قم برای مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید اين هیأت ورزشي انتخاب شد.
طرح غیرقانونی "برند سازی" جایگاه‌های سوخت، رانت و فساد به همراه دارد
قم نیوز: حاج‌رضایی با بیان اینکه شرکت‌های کاغذی با نقش دلالی در طرح "برند سازی" به دنبال این هستند که مدیریت جایگاه‌های سوخت را در دست بگیرند‌ گفت: این طرح که رانت و فساد مالی فراوانی را به همراه دارد ...
خدمت رسانی ۷ هزار خادم به زائران نوروزی مسجد مقدس جمکران
قم نیوز: مدیر مرکز خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران از برنامه ریزی برای حضور هفت هزار خادم برادر و خواهر در ایام نوروز برای خدمت به زائران و مسافران نوروزی این مکان مقدس خبر داد.
در عید ملی خود را عزادار نکنیم/ جاده‌های ما ظرفیت تردد انبوه خودروها را در این ایام ندارد
قم نیوز: حضرت آیت الله سبحانی گفتند: برای ما بد است که در عید ملی، خود را عزادار کرده و در پایان تعطیلات این تعداد کشته و زخمی داشته باشیم.
حوزه‌های علمیه باید مستقل باشند
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰
قم نیوز: استاد حوزه علمیه قم گفت: حوزه‌ها باید مستقل باشند، اگر حوزه‌ها دولتی شدند، دولت‌ها هر طور که بخواهند با حوزه‌ها برخورد می‌کنند.
تمام تمهیدات لازم برای نوروز ۹۶ در استان قم اندیشیده شده است
قم نیوز: استاندار قم با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای نوروز ۹۶ در استان قم اندیشیده شده است، گفت: تمهیدات ویژه‌ای در مسائل امنیتی، نسبت به سایر موارد پیش بینی شده است.
برخی استانداران ایران را با پاریس اشتباه گرفته‌اند/ بی‌توجهی به خواست مردم محبوبیت دولت را کاهش می‌دهد
قم نیوز: حضرت آ‌یت الله مکارم با اشاره به مشکلات ایجاد شده از سوی برخی استانداران برای مردم، از دولت خواست که برای این افراد دوره های آموزشی اسلام شناسی و ایران شناسی برگزار کند.
3 اثر حوزه هنری در مرحله نهایی جشنواره تئاتر سوره
قم نیوز: سه اثر تولیدی حوزه هنری قم به مرحله نهایی بازبینی بیست و پنجمین جشنواره‌ سراسری تئاتر سوره را یافتند.
برگزاری تور قم گردی برای زائرین در ایام نوروز
قم نیوز: معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: با همکاری سازمان میراث فرهنگی تور قم گردی را برای زائرین در ایام نوروز برگزار می‌کنیم تا زائرین بتوانند از مکان‌های تاریخی شهر بازدید کنند.
اجرای 80 برنامه فرهنگی در ایام نوروز در مسجد مقدس جمکران
قم نیوز: معاون اجرایی مسجد مقدس جمکران گفت: در حوزه فرهنگی از سوی مسجد مقدس جمکران بیش از 80 برنامه برای زائرین در ایام نوروز تدارک دیده شده است.
امکان اسکان زائرین در امامزاده‌های استان قم در ایام نوروز
قم نیوز: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: 15 امامزاده استان ظرفیت اسکان زائرین را دارد و با تعامل با ستاد تسهیلات زائرین استان قم ظرفیت اسکان امامزاده‌ها در خدمت زائرین در ایام نوروز قرار می‌گیرد....
قم دوباره لرزید
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵
قم نیوز: زلزله‌ای به بزرگی ۲.۳ در مقیاس ریشتر قم را لرزاند.
آغاز ثبت نام داوطلبین شرکت در انتخابات شوراها از 30 اسفند
قم نیوز: فرماندار قم گفت: زمان ثبت نام داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا از 30 اسفند امسال تا 6 فروردین سال 96 است.
اجرای طرح عیدانه در 40 کتابفروشی شهر قم
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰
قم نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: این اداره کل امسال با طرح عیدانه به استقبال نوروز می‌رود و در قالب این طرح کتاب با 30 تا 40 درصد تخفیف در 40 کتابفروشی شهر قم فروخته می‌شود.
پارکینگ‌های شهر قم جوابگوی نیاز زائرین نیست
قم نیوز: دبیر شورای ترافیک استان قم گفت: پارکینگ‌های شهر قم جوابگوی نیاز زائرین نیست و باید شهرداری پارکینگ‌های جدیدی را در شهر قم ایجاد کند.
برپایی خیمه‌های معرفت در 23 بقعه متبرکه استان قم
قم نیوز: معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: در ایام نوروز در 23 بقعه متبرکه استان قم خیمه‌های معرفت برپا می‌شود که در این خیمه‌ها برنامه‌های فرهنگی را برای اعضای خانواده‌ها برگزار ...
دختران دو و میدانی کار قم مکان مناسب برای تمرین ندارند
قم نیوز: نایب رئیس هیئت دو و میدانی قم با بیان این که بسیاری از قهرمانان دو و میدانی بانوان قم این رشته را رها کرده‌اند، گفت: دختران دو و میدانی کار قم مکان مناسب برای تمرین ندارند.
نقش گنبدهای سبز صفوی بر تاریخ قم/ باغی که همیشه سبز است
قم نیوز: مقابر گنبد سبز قم آثار تاریخی بر جای مانده از دوران صفوی است که مقبره سه تن از فرمانروایان این خاندان در آن، جا خوش کرده است.
زلزله 3.6 ریشتری قم را لرزاند
۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰
قم نیوز: زلزله 3.6 ریشتری لحظاتی قبل قم را لرزاند.